Jaké je tajemství dlouhého a šťastného manželství Harrisona Forda?

Harrison Ford patří mezi legendární herce. Znát ho můžete např. z filmů o Indianu Jonesovi. Málokdo ale ví, že to není jen slavný herec. Je také milujícím otcem a manželem. Se svou současnou manželkou je ve vztahu přes 20 let a stále jsou zamilovaní jako na začátku. S Calistou Flockhart tvoří jeden z mála hollywoodských párů, kterému to vydrželo hodně dlouho. Jak?

seeitlive.co

Tajemství dlouhého manželství

Podle Forda má tři tipy pro dlouhé a šťastné manželství. Vždy přikyvuje místo mluvení. Snaží se ze všech sil souhlasit se svou manželkou a snaží se dokončit všechny své domácí práce. Díky tomu nedochází u nich doma k hádkám a mají velmi spokojené manželství. Vztahy jsou o tvrdé práci a kompromisech. To si uvědomuje i taková hvězda, jako je Harrison Ford.

seeitlive.co

Kdy a jak se setkali?

Harrison a Calista se poznali v roce 2002 na předávání Zlatých glóbů. Ford v té době partnerku nehledal, ale Calista ho naprosto okouzlila. Vzali až o dlouhých 8 let později v Novém Mexiku. Společně mají jednu dceru, ale oba si přivedli děti také z předchozích vztahů. Naštěstí společně všichni vychází velmi dobře a tvoří jednu velkou rodinu.

Čtěte také: Manželé žili a zemřeli společně. Poslední slova muže všem vzala dech

seeitlive.co

Ford zažil již tři dlouhá manželství

Ford prošel před Calistou dvěma svazky. Oba ovšem skončili rozvodem a z obou manželství má děti. První manželství uzavřel s Mary Marquardt a trvalo 15 let. Ve druhém manželství byl s Melissou Mathisonovou po dobu 21 let. Je vidět, že dlouhá manželství mu nedělají žádný problém. Tohle je jistě jeho poslední manželství a doufejme, že také nejšťastnější z nich.

seeitlive.co

Nyní žije rodina velmi poklidným životem

Ford má syna Bena, Malcolma a Willarda. Společně s Calistou mají dceru Georgiu. Předtím, než začala Calista chodit s Harissonem, adoptovala syna Liama. A Ford později udělal to samé. Nyní jsou proto oba napsaní jako jeho zákonní rodiče. Jejich rodina je takto kompletní a všechny děti spolu mají nádherný vztah. Vztahy v Hollywoodu nemusí končit jen rozvodem a skandály.

Zdroj: seeitlive.co