Jaké je tajemství dlouhého života podle 107leté babičky?

Mnoho lidí si přeje žít dlouho a šťastně. Dosáhnout věku nad 90 let nebo dokonce dosáhnout 100 let je v dnešní době běžnější než kdykoli předtím. Mnoho lidí se bojí, že se ve stáří dostanou do zdravotních problémů nebo nebudou schopni se o sebe pořádně postarat. I přesto je dlouhověkost něco, co lidi přirozeně přitahuje. Co si o tom myslí 107letá babička?

https://it.newsner.com/

Za svůj život prožila doopravdy hodně

Grace LePaneová oslavila 8. prosince 2022 své 107. narozeniny. Narodila se v roce 1915. Původně žila v New Yorku, ale již 66 let žije na Floridě. Příběh Grace je neuvěřitelný. Za svůj život prožila mnoho tragédií, změn, historických událostí a nespočet trendů. Na vlastní kůži zažila Velkou hospodářskou krizi a přišla o syna kvůli dětské obrně.

https://it.newsner.com/

Bohužel se Grace stala také vdovou. Krátce po smrti syna, kterému v té době bylo 7 let, přišla také o manžela. Naštěstí měla i jiné děti, takže se dodnes může radost ze své rodiny. A právě to je pro ni velmi důležité. Prožila sice hodně špatných věcí, ale rodina je stále po jejím boku. Láska k rodině ji udržuje ve skvělé kondici a těší se na každý další rok svého života.

Čtěte také: Náhlý obrat událostí! Anička Slováčková přehodnotila své stanovisko k léčbě zákeřné nemoci.

https://it.newsner.com/

Jaké je tajemství dlouhověkosti?

Grace má v současnosti poměrně jednoduchý život. Každý den se obléká elegantně, jako kdyby šla do práce. Pomáhá v kuchyni, chodí nakupovat s rodinou a tráví velké množství času se svými vnoučaty a pravnoučaty.

Tajemství dlouhověkosti je podle této svérázné ženy velmi jednoduché. Stačí, když zůstanete v dobré náladě!

Vzhledem k úctyhodnému věku, kterého se dožila, bychom se touto dobrou radou měli řídit všichni. Dobrá nálada, pozitivní pohled na svět a milující rodina je to nejdůležitější pro dlouhý a šťastný život.

https://it.newsner.com/

Zeptejte se sami sebe, jak často se smějete a nahlížíte na svůj život s úsměvem na rtech. Naučte se milovat každý okamžik života a zůstaňte v dobré náladě. Podle Grace se díky tomu dožijete vysokého věku.

https://it.newsner.com/

Zdroj: it.newsner.com