Jakého vnitřního démona máte v sobě podle znamení zvěrokruhu?

Všichni máme z něčeho strach. Budete se divit, ale tyto strachy, obavy nebo omezení ovlivňuje také naše znamení zvěrokruhu. Někdo své slabosti popírá, jiní se jim snaží postavit. Každý z nás má v sobě démona, který nás oslabuje. Podívejme se, o co se jedná pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Možná budete překvapeni, jaký strach se ve vás skrývá.

Beran, Býk a Blíženci

Překvapivě Beran bojuje s nedostatkem odvahy. Sice jsou hodně odvážní, ale stále se bojí, že je odvaha opustí v tu nejhorší chvíli. Beran totiž musí být vždy silnější a lepší než všichni ostatní. Pro Býka je démonem chamtivost. Stále chce vydělávat víc a víc, aby mu nic nechybělo. Pro Blížence je to dualita. Často mění názor, jsou nerozhodní a nejistí. To je jejich největším démonem.

Rak, Lev a Panna

Démonem Raka je pomsta. Jakmile se jim dostává nedostatek respektu a uznání, jsou velmi pomstychtiví. To rozhodně není dobrá vlastnost. Lva trápí sebevědomí, protože ho mají příliš mnoho. Někdy to přehánějí a ubližují tím svému okolí. Panna dokáže být hodně sobecká. Finanční pohodlí je pro ně velmi důležité a neustále se snaží získat lepší práci.

Čtěte také: Tohle jsou nejšťastnější znamení zvěrokruhu roku 2024!

Váhy, Štír a Střelec

Vnitřním démonem Vah je osobní pohodlí. Tito lidé jsou velkorysí a laskaví, ale někdy jsou ochotní všechny tyto vlastnosti potlačit pro vlastní pohodlí. Štíři skrývají hodně tajemství, což je jejich největším démonem. I malá tajemství jim dávají pocit, že mají nad lidmi nějakou moc. Střelci mají pochybnosti o sobě samém. Tím se sami sabotují a nedokáží udělat správné rozhodnutí.

Kozoroh, Vodnář a Ryby

Kozoroh dokáže být pořádný nadřazený. To pro jejich okolí může být velký problém, protože si o sobě myslí, že jsou nejlepší na světě. Démonem Vodnáře je slabost. Mnoho z nich se snadno nechá zmanipulovat nebo se vzdávají při nejmenším problému. Ryby lpí příliš na společenských konvencích. Kvůli tomu se jim často nedaří, protože jsou v okolí jediní, kdo tyto konvence dodržuje.

Zdroj: filantropikum.com