Jakou máte postavu? Odhalíte tím svou osobnost!

Vzhled každého z nás ovlivňuje naše sebevědomí, osobnost i to, jak s námi ostatní zachází. Dokonce i tvar vaší postavy může ovlivnit to, jakou máte osobnost. Někteří lidé tomu nevěří, ale tyto rysy jsou velmi důležité. Proto byste měli znát charakteristiku vlastního typu postavy. Možná vás popisuje způsobem, jaký byste samy nečekaly.

Trojúhelník

V tomto případě jste velmi sebevědomý a nezávislý člověk. Manipulovat je s vámi prakticky nemožné, protože jste velmi silná osobnost. Je mnohem pravděpodobnější, že vy manipulujete ostatními. Vaše odolnost je inspirací pro mnoho lidí, ale někteří vás mohou vidět jako příliš chladné.

asiacue.com

Ovál

Máte-li oválný typ postavy, jste velmi laskavý a soucitný člověk. Váš okruh přátel a známých je poměrně široký, protože se ke všem chováte velmi hezky a všichni vás mají rádi. Dokážete skvěle naslouchat, uklidnit ostatní, a proto k vám také všichni chodí pro radu.

Obrácený trojúhelník

Vyznačujete se skromností a jste trochu introvertní. Navázat kontakt s úplně novým člověkem pro vás může být poměrně obtížné, a proto nemáte tak velký okruh přátel. O to víc si jich ovšem vážíte. Vaše duše je velmi jemná a často také velmi zranitelná. Na to si musíte dávat pozor.

Obdélník

Tento typ postavy mají většinou velmi kreativní a umělecké osoby. Své okolí vnímáte úplně jinak než všichni ostatní, a proto se vaše názory také mnohdy liší od ostatních. Na tom ale není nic špatného. Svému vzhledu i domovu věnujete hodně času, protože milujete krásu.

Pixabay

Přesýpací hodiny

S tímto typem postavy přichází zajímavá osobnost. Jste smyslné a zároveň zranitelné. Lidé vás snadno urazí, ale po upřímné omluvě jim dokážete odpustit. Pokud se neomluví, ztrácí pro vás tato osoba v životě význam. Jste známé svým smyslem pro humor, sarkasmem a nemáte strach si udělat legraci i ze sebe.

Zdroj: asiacue.com