Jakým způsobem držíte hrnek s čajem nebo kávou? Poloha vašich rukou o vás prozradí mnohé

Mnozí psychologové se snaží připravit několik jednoduchých otázek, podle kterých poznají charakteristiku jejich pacientů. Podívejte se i vy na tento zajímavý test, podle kterého zjistíte mnohé o sobě i svých blízkých. Podle polohy rukou, které drží šálek kávy nebo čaje dobře poznáte, jaký skutečně dotyčný člověk je.

Definice charakteru i povahy

Povahu člověka můžete vyčíst s kdejakých bodů, lidé se často pro charakteristiku obracejí k horoskopu nebo psychologickým hádankám. Jednu takovou máme i pro vás. Abyste zjistili skryté vlastnosti své nebo někoho blízkého, potřebujete znát jen tuto metodu. Podívejte se, jak poznáte povahu člověka podle držení hrnku s kávou.

S hrnkem číslo jedna můžete o dotyčném člověku stoprocentně říct, že je velmi sebevědomý. Cílevědomost je na denním pořádku, a tak se bude cítit dobře na vedoucí pozici v práci i doma. Často se v povaze projeví i větší hrdost, workoholismus nebo nadřazenost.

Čtěte také: Máte 2, 3 nebo 4 čáry na zápěstí? Prozradí toho o vás víc, než si myslíte!

Hrnek číslo dvě

Sedí druhý obrázek přímo na vás? Jste pravděpodobně velmi mírumilovný člověk se schopností naslouchat druhým. Rádi pomáháte ostatním, lidé se vám rádi svěřují i s největšími tajnostmi. Možná by neuškodilo občas použít slovíčko “ne”, jelikož často myslíte více na druhé a sebe odsouváte na druhou kolej.

Jestliže se řadíte mezi lidi podle hrnku číslo tři, vaší dominantou je klid a pragmatičnost. Váš život musí mít řád a dobře promyšlený plán. Ve vašem životě není místo pro ezoteriku nebo iracionální myšlení, a tak celý život žijete pod mírným tlakem z pravidel.

Podle hrnku číslo čtyři se jistě řadíte mezi lidi, kteří milují péči o druhé. Vaše obava o zdraví a spokojenost druhých je někdy až příliš velká. Oproti tomu dokážete skvěle naplánovat všechny výlety nebo společné akce, lidé ve vašem okolí vás za to milují.

Hrnek číslo pět

Jestliže jste vybrali hrnek číslo pět, je jisté, že potřebujete cítit lásku svých blízkých. Milujete blízkost svých milovaných, bez rodiny a dobrých přátel neuděláte jediný krok. Dobře se vám navazují přátelské i milostné vztahy, jelikož z vás srší vřelost i milá povaha.

Vybrali jste poslední hrnek číslo šest? Pak jste velmi kreativní a nápaditý člověk. Milujete nové výzvy, ve kterých můžete ukázat svou tvůrčí schopnost. Váš životní styl je velmi uvolněný, a tak se často nepotkáte s pochopením druhých.

Podle této charakteristiky snadno zjistíte, jací jste vy sami nebo lidé ve vaše okolí. Stačí se jen dívat na jejich ruce, když zvedají hrnek a hned budete znát o kousek více z jejich nitra. Nejlepší však je poznat člověka osobně a nedat na první dojem. Psychologické poučky jsou skvělým vodítkem k poznání lidí, není to však jediný aspekt poznání.