Jana Postlerová se svěřila, proč nepřišla na pohřeb své dcery! Nemluvili spolu až do smrti!

Lidský život je plný nečekaných zvratů a bolestných ztrát, které nás staví před nelehké zkoušky. Příběh Jany Postlerové a její dcery Simony je dokonalou ilustrací této kruté reality. Jako matka, která přežila své vlastní dítě musela Jana čelit jednomu z nejtěžších životních úkolů – vyrovnat se s tragickou ztrátou své milované dcery. Namísto posledního rozloučení se Simonou se však Jana rozhodla na pohřeb nejít. Tato událost pro ni byla stále příliš krutou noční můrou, kterou nedokázala přijmout.

Napjatý vztah

Vztah mezi Janou a Simonou Postlerovými nebyl nikdy jednoduchý. Dlouhá léta spolu téměř nemluvily a jejich pouto bylo vážně narušené. I přes tuto nepříznivou situaci se Jana odmítla účastnit Simonina pohřbu, neboť pro ni bylo stále příliš bolestné a těžké tuto skutečnost přijmout. „Já to prostě nejsem schopna přijmout. Pochopte! Nejde to. Je to pro mě stále děsivá noční můra. Ta tvrdá realita pro mě pořád neexistuje,“ svěřila se zarmoucená matka.

Facebook

Zdravotní komplikace Jany Postlerové

Nejen emocionální traumata, ale i fyzické problémy komplikovaly zvládání této těžké životní situace. Před rokem prodělala mozkovou mrtvici, která jí způsobila vážné zdravotní potíže. „Až teď přišli na to, že to bylo od krční páteře. Udělám sotva pár kroků,“ popsala svůj stav. Tato omezení jí znemožnila zúčastnit se pohřebního obřadu, přestože se s dcerou neviděla roky.

Čtěte také: Babička zjistí, že má pro ní vnuk obrovské překvapení!

Nepřítomnost na pohřbu

Ačkoli Jana Postlerová neměla s dcerou Simonou v posledních letech příliš blízký vztah, její nepřítomnost na pohřbu byla pro mnohé překvapivá. Ani absence jejího jména na parte nebyl důvod k tomu, aby na pohřeb nepřišla „To, že mě vnoučata nenapsala na parte, mi vůbec nevadilo. To je jejich věc a je mi to opravdu jedno,“ vysvětlila. Její hlavní důvod byl prostý – nedokázala tuto realitu přijmout a stále se s ní vyrovnávala.

Příčiny rozepře mezi matkou a dcerou

Ačkoli Jana Postlerová odmítá blíže rozebírat, co přesně stálo za rozkolem mezi ní a Simonou, je zřejmé, že jejich vztah procházel těžkým obdobím. Ať už byly důvody jakékoli, Jana jasně dává najevo, že se o nich nehodlá veřejně vyjadřovat. „A co se mezi námi s dcerou stalo, nebo ne, to si s dovolením opravdu nechám jen pro sebe,“ uzavřela toto citlivé téma.

Facebook

Vztahy s vnuky

Napjatý vztah mezi Janou a Simonou se promítl i do Janina kontaktu s vnoučaty – Damiánem (30) a Magdalénou (32). Ani s nimi se totiž Jana v posledních letech nestýkala. „Nestýkám se s nimi,“ potvrdila strohým způsobem. Zdá se, že celá rodina prochází náročným obdobím, které zasáhlo všechny její členy.

Zdroj: Blesk.cz