Jaromír Soukup jde opět do boxerského zápasu! Tentokráte má ale silného soupeře! Tohle nemusí dopadnout dobře!

Svět bojových sportů je plný nečekaných zvratů a senzačních zápasů. Právě takovou událost si pro nás připravuje organizace Clash of the Stars. Poté, co se kontroverzní zápas mezi Jaromírem Soukupem a Alešem Bejrem stal předmětem bouřlivých diskuzí, je nyní jasné, že magnát Soukup vstoupí do ringu s dalším populárním sportovcem. Podle důvěryhodných zdrojů se Soukup brzy utká s vyhledávaným influencerem Karlosem Bendou, známým jako „Kotlárobijec“.

Jaromír Soukup: Cesta k dalšímu zápasu

Jaromír Soukup, bývalý profesionální boxer s více než dvaceti zápasy za sebou, se v loňském roce potýkal s řadou zdravotních komplikací. Zlomená ruka a náročná operace hlavy ho na čas vyřadily z tréninku, ale to ho neodradilo od návratu do ringu. Když se mu naskytla příležitost bojovat na galavečeru Clash of the Stars, Soukup ji bez váhání přijal.

Soukup v nedávném rozhovoru pro Expres.cz vysvětlil, že jeho primární motivací nebyla finanční odměna. Jde spíše o snahu dostat se zpět do formy a vyrovnat se s nepříjemným loňským rokem. Přestože zápas s Alešem Bejrem byl poznamenán nevhodným chováním jeho soupeře, Soukup se nevzdal a nyní se těší na další výzvu.

Karlos Benda: Od kulturistiky k profesionálním zápasům

Karlos Benda, známý také jako „Kotlárobijec“, je dalším výrazným jménem v české bojové scéně. Dříve se věnoval kulturistice, ale v poslední době se zaměřuje na profesionální zápasy, kde se snaží uplatnit svou mohutnou fyzickou konstrukci.

Podle informací z Expresu je Benda v současné době vázaný smlouvou s organizací Clash of the Stars a má naplánovaný zápas s tiktokerem Radkem Blažkem alias Taxi karem. Sázkaři ho v tomto souboji považují za jasného favorita, ale otázkou zůstává, jak si povede proti zkušenému boxerovi Soukupovi.

Očekávaný zápas: Soukup vs. Benda

Podle důvěryhodného zdroje Expresu je smlouva na zápas mezi Jaromírem Soukupem a Karlosem Bendou již podepsaná. Bude se konat na galavečeru Clash of the Stars 9 v Brně. Oba sportovci se k této informaci zatím nevyjádřili, pravděpodobně z důvodu smluvních omezení.

Je očekáváno, že zápas bude probíhat podle pravidel boxu, což by mělo být výhodou pro zkušeného Soukupa. Benda se sice v poslední době zlepšuje a nebojí se velkých výzev, ale Soukupova předchozí zkušenost v profesionálním ringu může hrát klíčovou roli.

Reakce organizace Clash of the Stars

Vedení organizace Clash of the Stars se k plánovanému zápasu Soukupa a Bendy zatím oficiálně nevyjádřilo. Nicméně v nedávných rozhovorech promotéři Jakub Jíra a Tomáš Linh Le Sy potvrdili, že mají o Soukupa zájem a plánují mu zajistit další zápas.

Jíra zmínil, že Soukup si sám vybral možného soupeře Marpa, ale nakonec padla volba na Karlose Bendu, jehož služby dříve projevila zájem i polská organizace KSW. Promotéři slibují, že fanoušci se mohou těšit na další atraktivní souboj s Jaromírem Soukupem.

Karlos Benda: Motivace a očekávání

Karlos Benda, známý jako „Kotlárobijec“, se netají tím, že ho lákají zápasy za velké finanční odměny. Podle informací Expresu by za souboj se Soukupem měl dostat výplatu minimálně v řádu statisíců korun.

Benda se v nedávném vyjádření vyhýbal potvrzení zápasu se Soukupem, pravděpodobně z důvodu smluvních omezení. Nicméně naznačil, že Clash of the Stars pro něj má zajímavá jména a že vyčkává, s čím organizace přijde.

Zdroj: Expres.cz, eXtra.cz