Jaromír Soukup: Rozchod s Agátou pro mě byl velmi těžkým obdobím, svěřil se v podcastu!

Jaromír Soukup nedávno v podcastu Hype-Cast otevřeně promluvil o těžkém období, kterým prošel po rozpadu vztahu s influencerkou Agátou Hanychovou. Rozchod ho fyzicky i psychicky zasáhl a musel se s tím vyrovnat. Soukup, známý jako spolumajitel televize Barrandov, se v rozhovoru svěřil se svými emocemi a popsal, jak se snažil překonat tuto náročnou situaci.

Těžké období po rozpadu vztahu

Svůj příběh začal tím, že popsal svůj špatný zdravotní stav v době, kdy se s Agátou rozcházel. V červnu podstoupil operaci, během které mu praskla tepna v hlavě. Tato zdravotní komplikace ho fyzicky oslabila a citelně ovlivnila jeho fyzičku, na kterou byl vždy pyšný.

V srpnu se cítil ještě hůře. Byl rád, že dokázal ujít jen tři sta metrů a jeho fyzická kondice byla na bodu mrazu. Během tohoto období se rozpadl jeho vztah s Agátou Hanychovou, což ho ještě více zasáhlo. Rozchod ho fyzicky a psychicky srazil a měl problémy se s tím vyrovnat.

Čtěte také: Holčička si stěžovala na pohyb v uchu. Co tam lékař našel?

View this post on Instagram

A post shared by Jaromír Soukup (@jaromir.soukup)

Cesta k uzdravení

Aby se dostal zpět do fyzické i psychické kondice, rozhodl se vyzvat Aleše Bejra k zápasu v Clash of the Stars. Tento zápas vnímal jako výzvu, která mu pomůže se vrátit do formy. Uvědomil si, že potřebuje motivaci a zápas mu poskytl tu správnou motivaci k návratu do kondice.

View this post on Instagram

A post shared by Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Když mu nabídli účast v Clash of the Stars, vzal to jako příležitost, kterou nemohl odmítnout. Soukup bez váhání přijal a začal tvrdě pracovat na své fyzické přípravě.

Triumf v Clash of the Stars

Jaromír Soukup se se svým soupeřem, Alešem Bejrem utkal v ringu Clash of the Stars. Tento zápas nakonec skončil Soukupovým triumfem, protože Bejr byl diskvalifikován kvůli porušení pravidel boxu. Pro Soukupa to bylo důležité vítězství, které mu ukázalo, že se dokáže vrátit do formy a překonat náročné období.

Cítil se však zklamaný, protože Bejr nechtěl zápas brát vážně a spíše se z něj snažil udělat show. To ho naštvalo, protože vnímal tento zápas jako důkaz toho, že se dokáže svou sílu. Přesto byl spokojený s výsledkem a s tím, že se mu podařilo překonat náročné období.

Soukupův pohled na budoucnost

Jaromír Soukup se ve svém rozhovoru zmínil také o tom, že věří v lepší budoucnost. Zápas v Clash of the Stars ho povzbudil a dodal mu sílu. Soukup se rozhodl, že se bude dál snažit a pracovat na svém zdraví a kondici. Věří, že ještě má před sebou mnoho úspěchů a že se dokáže vzpamatovat z těžkého období.

Také poděkoval všem fanouškům a podporovatelům, kteří mu věřili a povzbuzovali ho v jeho cestě k uzdravení. Soukup je odhodlaný se vrátit do formy a ukázat světu, že dokáže překonat jakékoliv překážky.