David Hampl
24 listopadu, 2019

Že jsou dcery po svých maminkách, to není nic neobvyklého. Některé ale vypadají, jako by jim z oka vypadly. Pokud bychom se podívali na maminku v patnácti letech a porovnaly ji s její současnou dcerou, jsou si velmi podobné. A o kom je řeč? Je to Iva Kubelková a její dcera. Té je zatím jenom patnáct let, ale své mamince už se začíná podobat velmi výrazně.

Obě vyrazily do společnosti

I když její dceři ještě není osmnáct let, nebránilo jí to vzít ji ven na společenskou akci. Konkrétně na módní show Beaty Rajské. Nutno říci, že jakmile přišli, vzbudily obě dvě velký zájem. Až tak často se nevidí, že by maminky přicházely někam se svými dcerami. To ale nebyl jediný důvod proč obě budily pozornost, nebo zájem fotografů.

Sladěné byly obě

Pokud se na fotky obou dvou podíváme, je celkem jasné, že se musely připravovat společně. Obě měly tmavé oblečení, obě nevynechaly podpatky a dalším jasným společným rysem bylo i léčení. Jak Iva Kubelková, tak i její dcera měly výraznou červenou rtěnku stejného odstínu. Je jasné, že jejich obličej výrazně přitahoval pozornost. I když u dcery to až tak neplatí.

Odvážný outfit?

I když Iva přišla oblečena víceméně decentně, její dcera měla o poznání větší odvahu. I když je jí jenom 15 let, neváhala a oblékla si šaty se skutečně ohromným výstřihem. A vše korunovala také tím, že si nevzala podprsenku. U dívek po osmnáctém roce se to celkem dá pochopit, ale aby takto chodila patnáctiletá holka? Ne nadarmo se na daný outfit snesla vlna kritiky, hlavně ze strany jiných matek, které mají doma stejně staré dcery a něco podobného by jim nikdy nedovolily. A co říkáte vy, je to v pořádku, nebo nikoliv? Jedinou omluvou snad může být to, že dcera Ivy Kubelkové měla za úkol jednotlivé modely také předvádět a v módním světě není zase až tak nic výjimečného, že některé modely jsou přece jenom trochu odvážnější.

Sdílejte článek