David Hampl
28 ledna, 2019

Jenom těžko byste našli ženu, která by nechtěla vypadat stále mladě. Jak se ale ukazuje, většina žen o tom jenom sní. Jsou ale i výjimky a je jasní, že takovým ženám většina ostatních závidí, není se čemu divit. Podívejte se sami na fotografie této ženy, které byste hádali spíše věk okolo 30 let. Ve skutečnosti jí je ale o 40 let více. Ve skutečnosti jí je 71. Můžeme však jásat. Už si nenechává své tajemství pro sebe a prozradila, jak je to možné.

Jistě ji znáte

Jedná se sice o starší seriál, z roku 1970, ale nové díly se vysílaly ještě před několika lety. Máme na mysli seriál All my children, kde můžete napříč časem vidět, že hlavní hrdinka doslova nestárne. Zatímco ostatní postavy jsou výrazně starší, tak ona vypadá stále dokonale mladě. Jak je to možné? Konečně nám to prozradila. Susan Lucci zkrátka dokázala to, o čem každá žena sní. I když jí je více než 70, vypadá o desítky let méně. A to jak v souvislosti s jejím obličejem, tak nelze zapomínat také na její postavu, kterou by jí mohla závidět jakákoliv mladá žena.

Pokud jste daný seriál viděli, tak si buďte jisti, že žena na fotkách je právě její hlavní představitelka. To je pro mnohé doslova nepochopitelná, ale pravdivá věc. O to více vás logicky musí zajímat, jak je to možné, že ve svém věku vypadá takto mladě a že ve svém věku vypadá takto dokonale.

Její fotky se staly hitem

Dříve nebyla Susan Lucci zase až tak populární a její věk nikdo neřešil. Vše ale změnili sociální sítě. Díky seriálu měla mnoho fanoušků. A když začala být na sociální síti aktivní a začala zde sdílet své fotky, spustila se doslova lavina. Její fotky byly velkým hitem a objevila se halda obdivných komentářů. A to hlavně ve chvíli, když se objevila například i fotografie v bikinách. Mužům se líbila a ženy záviděly a chtěly znát recept na krásu. Tu si však Susan Lucci nechávala dlouhou dobu pro sebe, nyní ale konečně promluvila. Pro všechny ženy velmi dobrá zpráva. Díky tomu inspirovala mnoho žen po celém světě, které chtějí vypadat tak dobře, jako ona. A je jedno, kolik jim je, jelikož snaha vypadat mladší se může objevit v každém věku.

Úspěch na poli kosmetiky a fitness

Její vzhled znamenal i to, že ve svém stáří byla velmi žádanou ženou, která se stala tváří mnoha kosmetických firem, stejně jako různých fitness produktů a fitness center. Není se čemu divit, jelikož právě tyto firmy odhalily velký potenciál. Každá žena chce logicky vypadat jako Susan Lucci. A když jí roky ubývají, nechce zapomínat na své mládí. Jak jistě tušíte, klíč k dokonalému vzhledu je přece jenom někde jinde. A čím to je, že je stále tak dokonalá? Když to prozradila, byla řada lidí překvapených. Nedivíme se.

Co je tím kouzlem, že vypadá tak dokonale?

Nejprve se podívejme na to, jak je možné, že vypadá tak mladě v obličeji. Zde je důvodem hlavně pravidelná péče, která souvisí s používáním správných krémů, s odličováním, ale i vyživováním. Nelze zapomínat ani na správný přístup k životu, ten je spojený hlavně s pozitivním myšlením, a tak i dlouhodobým úsměvem na tváři. Problémy a stres jsou hlavními důvody, proč ženy stárnou rychleji. Zde je důkaz, jak se dá bez stresu vypadat opravdu dokonale mladě.

Pokud jde o její postavu, tak je třeba říci, že i zde prozradila svůj recept na to, co je vhodné a co jí pomáhá. Když máme být konkrétní, tak je to pravidelné cvičení. Byla dokonce i tak sdílná, že nám uvedla, jaké konkrétně. Je to takzvané cvičební Pilates. Tomu se stačí věnovat několikrát týdně a postava ženy bude dokonalá. Samozřejmě v kombinaci s optimální životosprávou, což ale neznamená, že ta by se někdy nedala nebo nemohla porušit.

Sdílejte článek