Je jí 71 let. Každý ji hádá věk kolem 30. Konečně prozradila, co stojí za její mladistvým vzhledem -
Menu

Je jí 71 let. Každý ji hádá věk kolem 30. Konečně prozradila, co stojí za její mladistvým vzhledem

Jenom těžko byste našli ženu, která by nechtěla vypadat stále mladě. Jak se ale ukazuje, většina žen o tom jenom sní. Jsou ale i výjimky a je jasní, že takovým ženám většina ostatních závidí, není se čemu divit. Podívejte se sami na fotografie této ženy, které byste hádali spíše věk okolo 30 let. Ve skutečnosti jí je ale o 40 let více. Ve skutečnosti jí je 71. Můžeme však jásat. Už si nenechává své tajemství pro sebe a prozradila, jak je to možné.

Jistě ji znáte

Jedná se sice o starší seriál, z roku 1970, ale nové díly se vysílaly ještě před několika lety. Máme na mysli seriál All my children, kde můžete napříč časem vidět, že hlavní hrdinka doslova nestárne. Zatímco ostatní postavy jsou výrazně starší, tak ona vypadá stále dokonale mladě. Jak je to možné? Konečně nám to prozradila. Susan Lucci zkrátka dokázala to, o čem každá žena sní. I když jí je více než 70, vypadá o desítky let méně. A to jak v souvislosti s jejím obličejem, tak nelze zapomínat také na její postavu, kterou by jí mohla závidět jakákoliv mladá žena.

Pokud jste daný seriál viděli, tak si buďte jisti, že žena na fotkách je právě její hlavní představitelka. To je pro mnohé doslova nepochopitelná, ale pravdivá věc. O to více vás logicky musí zajímat, jak je to možné, že ve svém věku vypadá takto mladě a že ve svém věku vypadá takto dokonale.

Její fotky se staly hitem

Dříve nebyla Susan Lucci zase až tak populární a její věk nikdo neřešil. Vše ale změnili sociální sítě. Díky seriálu měla mnoho fanoušků. A když začala být na sociální síti aktivní a začala zde sdílet své fotky, spustila se doslova lavina. Její fotky byly velkým hitem a objevila se halda obdivných komentářů. A to hlavně ve chvíli, když se objevila například i fotografie v bikinách. Mužům se líbila a ženy záviděly a chtěly znát recept na krásu. Tu si však Susan Lucci nechávala dlouhou dobu pro sebe, nyní ale konečně promluvila. Pro všechny ženy velmi dobrá zpráva. Díky tomu inspirovala mnoho žen po celém světě, které chtějí vypadat tak dobře, jako ona. A je jedno, kolik jim je, jelikož snaha vypadat mladší se může objevit v každém věku.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

KORONAVIRUS: obávané téma Čechů, oběti ve světě přibývají. Mají se…

Obávaný Koronavirus je nejen ve světě, ale i v České republice opravdu aktuálním tématem. Vir, který se přenáší z…
Nezařazené

Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou…

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se…
Nezařazené

Máte po holení tyto pupínky? Tohle je důvod jejich vzniku…

Holení částí těla je každodenní součást mnoha lidí. Když se řekne holení, většina z vás si jistě představí muže, kteří si…
Nezařazené

Kamera zaznamenala to, co můj táta dělal se čtyřletým dítětem,…

Žijeme v moderní době, ve které si nemůžeme být nikdy jistí, zda nás někdo sleduje pomocí skryté kamery. Používání skryté kamery…
Nezařazené

Vezměte bobkový list, zapalte ho a nechte ho čtvrt hodiny…

Každý dům má vlastní nejen atmosféru, ale také svou chuť. V nejednom domě voní domácí jídlo, u někoho káva, zatímco u…
Nezařazené

Octomilky, komáři a jiný hmyz zmizí. Stačí sklenička, papírové utěrky…

Víte, co to jsou octomilky? Pokud si často kupujete ovoce a necháváte ho doma v míse delší dobu, je možné, že…