David Hampl
22 prosince, 2019

Máte babičku, která se stále udržuje v kondici? Stále vypadá k světu a je velmi těžké uhádnout její věk? Lidé ji často tipují mnohem méně, než ve skutečnosti má? Pokud ne, tak se přečtěte tento článek, který pojednává o velmi krásné ženě, které je úctyhodných 63 let. Na svůj věk ovšem vypadá nádherně. Její úžasné tělo a krásná tvář jsou stále v očích obdivu mnoha lidí, převážně mužů. Možná právě proto, je tato žena připomínají modelku, považována za jednu z nejkrásnějších žen světa.

Nejkrásnější babička

S úsměvem, životním stylem a krásnou postavou si zasloužila být tato žena nazývána nejkrásnější babičkou na světě. Je jí 63 let a její profil sleduje 180 000 fanoušků! Yazemeenah Rossi žije v Malibu a zdobí obálky desítek časopisů. Zúčastňuje se také nespočetných zasedání a reklamních kampaní. A svou kariéru začala ve věku 30 let, kdy většina modelů odešla do důchodu. Tato žena je už roky nazývána „nejkrásnější babičkou na světě“ a její fotografie na Instagramu sleduje více než 180 000 fanoušků.

Stáří je krásné

Je těžké uvěřit jejímu věku. I přesto, že Yazemeenah nikdy nepoužila plastickou chirurgii, vypadá svěže, žensky a krásně. „Ačkoli v modelingu dominují především mladí lidé, myslím si, že zde bude existovat i místo pro někoho, jako jsem já. Zralé, dobře upravené ženy jsou také krásné! Před několika lety přišel čas, kdy jsem začala přemýšlet. Věci se postupně změní a my začínáme vidět svět jinak. Zkušenosti a čas nám přidávají na kráse, především té vnitřní. A to je právě ta síla, která může dělat zázraky.“ Přesně to je případ naší hrdinky.

Věk je stav mysli

„Pokud jste připojeni k vašemu vnitřnímu dítěti, můžete nabíjet baterie a udržet si tuto energii. Musíte žít aktivní život plný dobrodružství a úsměvu. Neexistují žádné magické triky, které vás dělají mladšími. Doposud jsem neměla plastickou operaci a myšlenka, že bych ležela pod nožem, když jsem úplně zdravá, mi nedává velký smysl.“ Pověděla opět naše hrdinka. Mnohé ženy, ale i muži by si z ní měli vzít příklad.

Sdílejte článek