David Hampl
10 ledna, 2020

74letá matka Jennifer Lopez potěšila fanoušky své dcery během jejího posledního koncertu. Žena vstoupila na jeviště oslavit své narozeniny a začal energicky tančit s Jennifer. Videozáznam celé akce, který se posléze objevil na internetu, začal ihned trhat rekordy ve sledovanosti. Největší úspěch mělo vystoupení u diváků, kteří byli ten večer přítomni v sále koncertu.

Překvapené publikum

Publikum nebylo připraveno na takovou podívanou. Obě ženy společně rozjely všechny své energetické pohyby. Velmi zajímavé je, že matka slavné zpěvačky, navzdory svému věku, tancovala tak dobře, že dokonce zastínila i svou dceru. Myslíte si, že jí to později Jennifer vyčítala? Myslíme, že ne. Určitě byla ráda, že tam maminku má.

Silné rodičovské pouto

Zpěvačka dala video těchto vášnivých horkých tanců na její Instagram. Fanoušci byli nadšeni a začali hned přidávat hvězdičky a výkon nadšeně komentovat. Něco takového se totiž nevidí každý den. Tanec zpěvačky se svou matkou je rozhodně raritou, kterou je potřeba mít zachovanou. Jennifer proto udělal velmi dobře, když toto video sdílela na internetu. Pevně věříme, že i její matka je velmi ráda, protože proč by to jinak dělala. Musela si být jistá, že se to všechno dostane na veřejnost. Zřejmě musí mít svou dceru opravdu ráda, když kvůli ní obětovala svou pověst.

Tanec jim sednul

Zkuste si představit, že by to stejné nebo něco podobného pro vás udělal některý z vašich rodičů. Byli byste rádi nebo byste zuřili? Každý to vidí jinak, ale jisté je, že Jennifer byla určitě ráda. Podle výrazů na jevišti byla překvapena a velmi potěšena. I přesto, že to vypadá jako by ženy měly tanec připravený dopředu, není tomu tak. Prostě si dokonale sedly a tanec jim vyšel. Podívejte se také a žasněte nad tímto báječným výkonem. Teď už jasné, kde Jennifer bere tolik energie.

Sdílejte článek