Jiří Krampol, český Belmondo, hospitalizován na JIPce z důvodu zhoršení zdravotního stavu

Jiří Krampol, český herec, se potýká s vážnými zdravotními problémy, které ho často přivádějí do nemocnice. Už od dětství trpí chronickou bronchitidou, která ovlivňuje jeho dýchání a vyčerpává ho. Nedávno skončil na JIS-ce poté, co měl problémy s dýcháním a byl k smrti unavený. Přestože se snaží překonávat tyto komplikace, často přeceňuje své síly.

Nedávno poskytoval rozhovor české redaktorce, ale byl tak vyčerpaný, že musel odpočívat. Po rozhovoru se mu udělalo špatně a nebyl schopen dojít domů. Personál mu nabídl sklenici vody a pomohl mu dostat se domů. Večer ho soused Honza, který se o něj stará, poskytl první pomoc. Herec měl modré oči a potíže s dýcháním, což naznačovalo nedostatek kyslíku v plicích. Díky infuzím v nemocnici se mu nakonec ulevilo a ujistil své fanoušky, že se cítí lépe.

Intervaly, ve kterých je Jiří Krampol přivážen do nemocnice, se stále zkracují. Přestože rád tráví čas s lidmi, zatím nemůže splnit svůj sen a podívat se k moři. Zdravotní problémy mu brání v tom, aby si tuto dovolenou užil. Přestože se toho musí zdržovat, stále doufá, že jednoho dne bude moci naplnit své přání a vidět moře.