Každá dívka sní o objemných vlasech. Ale i když Vaše vlasy nejsou přirozeně bujné, není třeba zoufat: můžete dosáhnout požadovaných výsledků pomocí některých běžných, každodenních produktů (plus pár mazaných triků).

Dnes Vám proto nabízí užitečné rady, jak vytvořit dokonalý objemný účes!

1. Pokračujte v česání pouze po úplném uschnutí vlasů

Aby nedošlo k poranění vlasů při sušení, použijte prsty namísto obvyklého kartáče. Vysušte každý pramen zvlášť tak, že ho nadzvednete od kořínků, což Vám umožní vytvořit objem. Když jsou Vaše vlasy dostatečně suché, můžete dokončit stylování pomocí velkého kulatého kartáče.

2. Chcete-li vytvořit objemný culík, použijte běžný skřipec

Chcete-li začít, vytvořte si běžný culík. Pak oddělte jeden z horních pramenů (asi čtvrtinu z celkového množství vlasů) a zajistěte ho pomocí skřipce. Spusťte pramen zpět na místo, abyste zakryli použitý skřipec. Tento jednoduchý trik jistě zdvojnásobí objem Vašeho culíku.

3. Další snadný způsob, jak přidat objem Vašemu culíku, který vypadá působivě

Hledáte další způsoby, jak vytvořit objemný culík? Zde je další užitečný trik: namísto uchycení všech Vašich pramenů do jedné gumičky, rozdělte culík na dva prameny a zajistěte každý z nich průhlednou gumičkou.

4. Časově úsporný způsob, jak zvýšit objem vlasů

Pokud nemáte čas na správný styling, použijte následující techniku ​​k docílení objemu. Po koupeli seberte vlhké vlasy vytvořte dva "drdoly" a postříkejte je sprejem na vlasy. Drdoly poté vysušte fénem na vlasy, nechte je vychladnout a pak své vlasy uvolněte.

5. Suchý šampón může poskytnout skvělé výsledky

Naneste šampón ke kořínkům Vašich vlasů. Oddělte jeden malý pramen a aplikujte šampón ke kořínkům. Pak ho spusťte a postup opakujte u dalších pramenů. Pro dlouhodobější výsledek zajistěte vše pomocí spreje na vlasy.

6. Vytažením pramenů z copu vytvoříte dojem objemu

Poté, co vytvoříte cop, zkuste z něj opatrně vytáhnout jednotlivé prameny. Objemové copy se snadno rozpletou, proto je zajistěte sprejem na vlasy.

7. Pro docílení objemu vlasy sušte od kořínků, hlavou dolů

Jakmile dokončíte styling Vašich vlasů, neváhejte je vysušit fénem hlavou dolů po dobu několika minut. To Vám umožní opravit výsledky a dosáhnout dalšího objemu.

8. Nebojte se změny - experimentujte s vlasy!

Rozpad vlasů podél pěšinky se může zdát jako malý detail, ale tvoří důležitý prvek Vašeho vzhledu. Změna rozdělení je vždy snadnější při mokrých vlasech. Po umytí použijte prsty, abyste vytvořili nové rozdělení, poté vlasy vysušte. Pokud jste zvyklí na pěšinku uprostřed, zkuste pěšinku vytvořit na jedné straně.

9. Pokud není čas na stylování, použijte sprej na objem vlasů

Když nemáte čas své vlasy umýt, nechat uschnout a stylovat, jednoduše aplikujte stylingovou pěnu k suchým kořínkům a pomocí prstů vytvořte objem. To přinese požadované výsledky rychle a efektivně!

Zdroj fotografií: shutterstock.com

Sdílejte článek