Kadeřník doporučuje účesy s ofinou pro všechny typy obličeje

Kadeřníci se shodují na tom, že ofina sluší prakticky každé ženě. Musíte jen najít správný styl pro svůj obličej. Poradíme vám, jak byste měli vybírat. Podívejte se také na inspiraci, která vám nejlépe ukáže, s jakým účesem budete vypadat skvěle. A potom jen zajděte za svou kadeřnicí a domluvte se s ní na účesu, který si zamilujete. Uvidíte, že ofina bude skvělou změnou i pro vás.

Kulatý obličej

Ofina v tomto případě musí být optickým prodloužením vaší tváře. Rovný střih pro vás nebude ideální. Místo toho zvolte delší ofinu, která zakryje jen část čela a způsobí, že vaše tvář bude působit delší a štíhlejší. Myslete na to, až půjdete příště ke kadeřnici.

zinoti.lt

Hranatý obličej

Jemná ofina umístěná na stranu pro vás bude v tomto případě nejlepší. Tento typ obličeje se vyznačuje výraznější bradou a lícními kostmi. Jemné vlny a vlasy na stranu zajistí, že bude vaše tvář vypadat mnohem jemněji. Jessica Alba je skvělým příkladem pro vaši inspiraci.

Čtěte také: Nejvhodnější a nejlepší účesy pro ženy nad šedesát let, které mohou být stále krásné!

Srdcovitý obličej

Máte-li tento tvar tváře, jste na tom stejně jako pravá blondýnka, Reese Witherspoon. V tomto případě je důležité zakrýt čelo, ale nenechávejte si dělat rovnou ofinu. Vzdušnější střih zajistí, že si zakryjete větší a výraznější čelo. Inspirovat se můžete u populární herečky.

zinoti.lt

Dlouhý obličej

Klasická rovná ofina v hustém střihu sluší právě ženám, které mají dlouhý obličej. Potřebujete opticky tvář zkrátit, a proto byste měli velkou část tváře zakrýt vlasy. Podívejte se na herečku Liv Tyler v době, kdy ofinu nosila. Takový střih pro vás bude naprosto dokonalý.

zinoti.lt

Oválný obličej

Máte tento typ obličeje? Potom jste vyhrály jackpot. Můžete si totiž dovolit prakticky jakýkoli střih ofiny. Jestli se chcete podívat na slavnou ženu, která má stejný typ tváře, najděte si snímky herečky Jessicy Biel nebo modelky Emily Ratajkowski, když nosily ofinu.