Kamarádka se divila proč kupuji tolik citrónů. Potom jsem jí ukázala tento trik a začala to dělat také.

Jste plní nečistot a máte pocit, že byste potřebovali vnitřní očistu organismu? Máte kilogramy navíc, kterých byste se chtěli zbavit, ale nevíte jak? Chcete účinnou a rychlou metodu, která vás nebude stát majlant? V tom případě jste na správném místě. Nemusíte vyhazovat peníze za drahé detoxikační kůry nebo lekce v posilovně, stačí se jen řídit přírodními postupy, které se používají už léta. Dnes vám proto ukážeme, jak s pomocí přírodní složky dokonale detoxikovat svoje tělo a podpořit jeho přirozené funkce. Zbavíte své tělo nečistot, usazenin a konečně se zase budete cítit skvěle. Navíc si ukážeme i další využití tohoto přírodního zázraku.

Citron, zázrak mezi ovocem

Pravděpodobně už vás napadlo, že přírodnina, o které zde mluvíme, je citron, krásný žlutý citron. Toto kyselé ovoce je populární po celém světě díky svým skvělým vlastnostem. Nejen, že se jedná o dobré ovoce plné vitaminů, které pomáhají v boji proti nejrůznějším onemocněním a nachlazením, oni dokáží také perfektně čistit tělo od usazenin a toxinů. Vitaminy, které citrony obsahují jsou schopné ve velmi krátké době zvýšit metabolismus těla, čímž se podpoří funkce hubnutí.

Začněte hned ráno

Hned ráno si připravte svůj oblíbený ovocný koktejl a přidejte do něj pár kapek citronové šťávy. Po celý den poté přidávejte šťávu z čerstvých citronů do všech svých pokrmů, zejména se hodí k rybám, masu nebo zeleninovým salátům. Dokonce i do polévky je možné šťávu přidat.

Čtěte také: Koušete si nehty? Zde je 13 tipů, jak s tímto zlozvykem nadobro přestat!

Možné varianty užívání

Po ránu je dobré smíchat citronovou šťávu se lžičkou medu, špetkou černého pepře, jablečným octem a čisté vody. Tento nápoj ovšem nepijte, máte-li problémy s trávením. Dále je vhodné pít vodu s citronem každý den, čímž se urychlí metabolismus a tělo bude rychleji spalovat uložené tuky. Přidávejte citron do čaje, míchejte ho se zázvorem nebo si udělejte limonádu. Posílíte své tělo, zbavíte ho toxinů a podpoříte hubnutí.