Kamarádka se divila proč kupuji tolik citrónů. Potom jsem jí ukázala tento trik a začala to dělat také.

Jste plní nečistot a máte pocit, že byste potřebovali vnitřní očistu organismu? Máte kilogramy navíc, kterých byste se chtěli zbavit, ale nevíte jak? Chcete účinnou a rychlou metodu, která vás nebude stát majlant? V tom případě jste na správném místě. Nemusíte vyhazovat peníze za drahé detoxikační kůry nebo lekce v posilovně, stačí se jen řídit přírodními postupy, které se používají už léta. Dnes vám proto ukážeme, jak s pomocí přírodní složky dokonale detoxikovat svoje tělo a podpořit jeho přirozené funkce. Zbavíte své tělo nečistot, usazenin a konečně se zase budete cítit skvěle. Navíc si ukážeme i další využití tohoto přírodního zázraku.

Citron, zázrak mezi ovocem

Pravděpodobně už vás napadlo, že přírodnina, o které zde mluvíme, je citron, krásný žlutý citron. Toto kyselé ovoce je populární po celém světě díky svým skvělým vlastnostem. Nejen, že se jedná o dobré ovoce plné vitaminů, které pomáhají v boji proti nejrůznějším onemocněním a nachlazením, oni dokáží také perfektně čistit tělo od usazenin a toxinů. Vitaminy, které citrony obsahují jsou schopné ve velmi krátké době zvýšit metabolismus těla, čímž se podpoří funkce hubnutí.

Začněte hned ráno

Hned ráno si připravte svůj oblíbený ovocný koktejl a přidejte do něj pár kapek citronové šťávy. Po celý den poté přidávejte šťávu z čerstvých citronů do všech svých pokrmů, zejména se hodí k rybám, masu nebo zeleninovým salátům. Dokonce i do polévky je možné šťávu přidat.

Čtěte také: Doktor mi řekl, že mám extrémně málo vápníku v těle, což bylo alarmující! Dal mi tyto rady, se kterými jsem ho doplnila raz dva!

Možné varianty užívání

Po ránu je dobré smíchat citronovou šťávu se lžičkou medu, špetkou černého pepře, jablečným octem a čisté vody. Tento nápoj ovšem nepijte, máte-li problémy s trávením. Dále je vhodné pít vodu s citronem každý den, čímž se urychlí metabolismus a tělo bude rychleji spalovat uložené tuky. Přidávejte citron do čaje, míchejte ho se zázvorem nebo si udělejte limonádu. Posílíte své tělo, zbavíte ho toxinů a podpoříte hubnutí.