Kateřina Brožová má starosti o svou dceru. Co o ni prozradila?

Když se řekne Kateřina Brožová, většina lidí si vzpomene na slavnou českou herečku, která má za sebou úspěšnou kariéru v televizi, filmu i divadle. Ale za tím vším je také hrdá matka dvaadvacetileté dcery Kateřiny. V nedávném rozhovoru pro web Prima Ženy Kateřina Brožová přiznala, že se obává o svou dceru, ale zároveň je na ni nesmírně pyšná.

View this post on Instagram

A post shared by Katerina Brozova (@brozovakaterina)

Kreativní a pracovitá

Kateřina Brožová se stará nejen o svou úspěšnou hereckou kariéru, ale také o svou dceru Kateřinu. Mladá dívka je podle své matky velmi kreativní a pracovitá. Miluje koně a je vášnivou jezdkyní. Její organizační schopnosti a pracovitost jsou obdivuhodné.

Čtěte také: Tragický pád turistů ze Sněžky: Video zachycuje jejich nekončící pád! Oba byli nalezeni mrtví!

Je velmi kreativní, organizační typ, nesmírně pracovitá,“ řekla Kateřina Brožová o své dceři.

Kateřina se také zmínila o tom, že je na svou dceru nesmírně pyšná. Její srdce je na pravém místě a má před sebou velkou budoucnost.

Oslava narozenin

Letos oslaví své 56. narozeniny. Ale na rozdíl od minulých let se nechystá na žádnou velkolepou oslavu. Pro ni je totiž největším dárkem její dcera, na kterou je nesmírně hrdá.

Oslavy neplánuji. Spíš oběd nebo večeři s mými blízkými,“ řekla Kateřina Brožová.

Rodinné setkání je pro ni důležitější než jakákoli velká oslava. A to ukazuje, jak moc si váží své rodiny a zejména své dcery.

Obavy o dceru

I když je na svou dceru hrdá, má i o n trochu obavy. V rozhovoru pro web Prima Ženy se svěřila, že má jisté znepokojení ohledně její dcery. Kateřina je nejen zaneprázdněná studiem na vysoké škole zaměřené na ekonomii a marketing, ale také se stará o management jezdeckého klubu. Její matka jí často radí, aby si zvolnila tempo, ale nedá si říct.

Má na starosti management našeho jezdeckého klubu, zároveň trénuje a jezdí a do toho studuje vysokou školu, která má zaměření na ekonomii a marketing. Má toho strašně moc. Častokrát jí říkám, aby zpomalila, ale nedá si říct. Chová se jako manažerka v nejlepších letech,“ řekla Kateřina Brožová s určitým znepokojením.

Nestárnoucí umělkyně přiznala, že se obává, zda si její dcera nenakládá na svá bedra příliš velkou zátěž. Ale zároveň je na ni nesmírně pyšná za to, jak se stará o své povinnosti a jak má srdce na správném místě.

Podpora a láska

Kateřina Brožová je pro svou dceru velkou oporou a podporou. Snaží se jí být oporou ve všech životních situacích a pomáhat jí, kdykoliv je to potřeba. Jejich vztah je plný lásky a porozumění.

Miluje koně. Je velmi kreativní, organizační typ, nesmírně pracovitá,“ libuje si Kateřina Brožová