Každé znamení horoskopu si nese kletbu. Jaká je ta vaše?

Věříte horoskopům? Spousta lidí jim přikládá velký význam, ať už jde o každodenní rozhodování, partnerské vztahy nebo dlouhodobé hledisko. Astrologové říkají, že každé znamení zvěrokruhu si s sebou do života nese kletbu, která mu ztěžuje život. Jaká je ta vaše a na co byste si měli dát v životě pozor?

Berani se obklopují závistivci

Berani patří k nejodhodlanějším lidem na světě. Jakmile přijdou na něco, co považují za dobrý nápad, okamžitě začnou podnikat kroky, které jim pomohou dosáhnout jejich cíle. Často si přitom musí projít i velkým utrpením, které jejich ambice dalece přesahuje. Jejich prokletím je to, že jsou neustále obklopováni pokryteckými, závistivými a zlomyslnými lidmi.

Býci patří mezi ohnivé a jen těžko pochopitelné povahy, přesto se všeobecně věří tomu, že je dobré mít Býka vedle sebe v životě. Je to totiž právě on, kdo pozná, když někdo potřebuje jeho duchovní podporu. Stojí nohama pevně na zemi a vždy je na ně spoleh. Do života si nese to prokletí, že je někdy až příliš hodný na lidi, kteří si to vůbec nezaslouží, aniž by to poznal.

Čtěte také: Bývalá manželka Miloše Formana Věra Křesadlová slaví 80. narozeniny!

Blíženci jsou věčně osamělí

Blíženci mají většinou silné komunikativní rysy, uvažují racionálně a velmi snadno navazují kontakty s ostatními. Snadno si také získávají nové přátele, ale žádné z těchto spojení nevydrží příliš dlouho. Jejich prokletí je to, že neustále hledají svého duchovního společníka a spřízněnou duši, a proto se vždy cítí osamělí.

Raci jsou extrémně citlivé osobnosti, pro které je nejvyšší hodnotou rodina, i když se to tak na první pohled nemusí zdát. Jsou připravení nabídnout svým nejbližším vždy milující a chápavou náruč. To se jim ale někdy může vymstít. Jejich prokletím bývá to, že jsou v lásce až příliš naivní, takže se často a snadno nechávají zraňovat a o svých vyvolených mívají zkreslené představy.

Lvi nemají štěstí v lásce

Lvi jsou výrazné osobnosti, které si snadno získávají uznání od ostatních. Jsou rádi středem pozornosti a je to na nich znát – kdekoliv se objeví, nastane ihned rozruch. Téměř nikdy ale nemají štěstí v lásce, a právě to je jejich prokletí. Většinou se zamilují do někoho, kdo jejich lásku neopětuje, nebo vztahy skončí dřív, než přejdou do něčeho hlubšího.

Panny jsou perfekcionisté, zároveň jsou ale velmi inteligentní a vždy se na ně dá spolehnout v dobrém i ve zlém. Lidé narození v tomto znamení jsou pracovití a v životě se snaží mít vše dobře uspořádané a přehledné. Problém je, že je pro ostatní poměrně těžké si je oblíbit, ačkoliv k tomu není žádný racionální důvod.

Váhy jsou příliš upřímné

Váhy jsou děti harmonii a míru. Snadno si získávají přátele, ale nedokážou si je dlouhodobě všechny udržet. Je to tím, že jsou to lidé velmi upřímní a zároveň někdy poněkud nešťastně volí formulace, kterými se snaží své myšlenky obsáhnout a vyjádřit. Kvůli tomu od sebe často ostatní odhání, a to je jejich životním prokletím.

Štíři mají složitou povahu. Jsou vášniví, někdy až labilní, zároveň mohou být uzavření a mlčenliví. Snaží se proniknout do všech tajemství života. Jejich prokletím je to, že jsou pomstychtiví a lidé se od nich často odvrací kvůli jejich agresivitě. Pokud nad nimi zvítězí pýcha a hněv, nezastaví se před ničím, dokud nedosáhnou pomsty.

Střelce trápí pochybnosti

Střelci mají zajímavou, vzrušující a věčně dobrodružnou povahu, jejíž podstatou je spontánnost. Pokud něčemu věří, jsou schopní vynaložit na věc veškeré své úsilí. Často bývají nařčení z nedostatku taktu. Jejich prokletím je to, že budou navždy čelit vnitřní nejistotě a ptát se sami sebe na otázky „Co kdyby…“ a „Co když…“

Kozorozi přemýšlí dopředu a plánují si každý svůj krok. Jsou věrní, pracovití a ambiciózní. Pokud někdo z jejich blízkých potřebuje pomoc, bez zaváhání přispěchají a udělají pro něj cokoliv, a to včetně finanční podpory. Jejich prokletím je, že ať vydělávají sebevíc, vždy budou mít pocit, že nemají dost. Proto je bude vždy trápit pocit nedostatečného zabezpečení.

Vodnáři se stahují do sebe

Vodnáři jsou svobodomyslní lidé, kteří milují setkávání s jinými lidmi a navazování přátelství. Mají obrovské charisma, rádi plavou proti proudu a vedou neobvyklý životní styl. Pro své idealistické názory bývají často nepochopení svým okolím. Zároveň ale nejsou schopní vystoupit ze své komfortní zóny, a pokud se necítí úplně bezpečně, mohou úplně zamrznout a stáhnout se do sebe.

Ryby bývají jemné a klidné povahy. Často jsou duchovního založení a vidí i věci, které jsou jejich okolí skryté. Jsou citlivé a vnímavé, spoléhají na svou intuici, mají na všechno svůj vlastní názor, ale většinou si ho nechávají pro sebe. Neustále se vznáší ve světě myšlenek a tužeb, aniž by si to samy uvědomovaly. S takovými snílky je jen málokdo schopen žít.