David Hampl
2 prosince, 2021
,

Některá znamení zvěrokruhu mají do vínku dané šetření penězi. Není to tak ale u každého, i když se samozřejmě můžete snažit. Bohužel, pro některá znamení znamená hodně peněz jen utrácení, většinou bohužel za předměty, které nepotřebují. S naším horoskopem si tak můžete udělat obrázek o tom, co vás čeká v následující týdnech, co se peněz týče.

Horoskop platí od 8. listopadu, někoho čekají potíže

Berani mohou ze začátku listopadu očekávat finanční problémy. Brzy ale najdou řešení, takže budou peníze na domácnosti i na podnikání, kde jim chybí. Vztah s nadřízenými ale bude komplikovanější a bude potřeba s nimi jednat obezřetně, abyste navíc ještě o nějaké peníze nepřišli. Můžete ztratit nejen materiální, ale také morální čest. Býci budou chtíti investovat své peníze. Mohou si dovolit, jak půjčku dát, tak si ji také vzít. Nemovitosti jsou dnes na trhu velmi ceněné a Býci to vědí.

Blíženci budou bojovat se svými zlozvyky. Znamená to, že nikdy nebude jasné, jak se daná situace vyvrbí a jak to nakonec dopadlo. Jestli ale překonají omezení, která v sobě mají, budou nejen v kariéře stoupat vzhůru, a to znamená více peněz do domácí kasy. Mají skvěle nápady, které se ale většině lidem nebudou zdát dobře. Blíženec by to ale nikdy neměl vzdávat.

Raci mohou rozjet vlastní podnikání

Rakům se bude ve finanční oblasti následující dny a týdny velmi dařit. Získají prostředky na realizaci svých podnikatelských záměrů a celkový obrat k lepšímu, co se týče peněz. Pozornost by ale měli věnovat také svým úsporám, protože je často drží na špatném místě a nemohou je tak zhodnotit. Nestyďte se požádat o radu odborníka na finance, který pomůže k získání alespoň malých úroků. Každá koruna se počítá!

Lvi budou mít v listopadu spoustu práce. Povinností ale najedou bude čím dál méně a vypadá to, že se vám podaří najít práci v zahraničí. Nákupní předvánoční horečka pomůže vašemu podnikaní, a také vy ušetříte nemalé peníze, protože nebude kupovat věci, které jsou bezpředmětné. Raději ušetříte a koupíte si něco později.

Váhy získají peníze navíc, Panny budou mít úspěch v práci

Panny by se měly porozhlédnout ve svém okolí, protože i když to nečekají, mohou zde najít partnery pro své podnikání, a nejen pro ně. Budou sklízet úspěchy hlavně mezi ženami, ať jim budete nabízet své výrobky nebo služby. Dávejte si ale pozor, abyste neuzavírali obchody se svými přáteli, protože to vede jen ke krachu podnikání nebo samotného přátelství. Rozhodně to za to nestojí. Jestli pracujete v kosmetickém průmyslu, můžete očekávat překvapení.

Váhy mohou v listopadu dosáhnout menších zisků, což je stejně více, než čekali. Sice na tom nezbohatnou, ale vánoční nákupy budou příjemnější. Bohužel nemají dobré vztahy se svými spolupracovníky, je potřeba vylepšit komunikaci s nimi. Štíři mají skvělé nápady, ale bohužel nemohou o nich přesvědčit svou rodinu. Proto by od ní měli čekat co nejméně a raději se zaměřit na něco nového. Negativní působení v rodině můžete využít ve svůj prospěch a přeměnit ho na pozitivní ve svém podnikání.

Střelci by měli sledovat své výdaje, Kozorozi budou mít nárok na zisk

Střelci by během listopadu měli klást důraz na finanční řešení některých situací. Potřebují přesně vědět, jaké mají příjmy a výdaje, aby pochopili, kde je nutné se uskromnit. Dělejte si plány a výpočty, abyste se potom nedivili, že s penězi nevycházíte. Musíte si prorazit cestu, ale vypadá to, že již příští rok se budete mít mnohem lépe.

Kozoroh bude působit v následujících týdnech opravdu šťastněji, než je u něj zvykem. Nastane doba, kdy využije své přitažlivosti a omotá si kolem prstu nejen svou rodinu, ale zkusí to také na šéfa nebo další lidi, kteří mají ve firmě nějakou pozici. Své pracovní vztahy může využít ve svůj finanční prospěch, protože může očekávat na konci měsíce menší zisky.

Ryby mohou uspět v medicíně, Vodnáři si musí vše naplánovat

Vodnáři to moc s penězi neumí. Najednou se ale dostanou do okamžiku, kdy se tohoto prokletí zbaví a jejich finanční situace se hodně zlepší. Někdo z rodiny nikdy nebyl zastáncem vašich nápadů, to se teď ale změní a stane se z něj příznivce, který vám dokonce pomůže. Dávejte si pozor a vymýšlejte pouze chytrá řešení. Vaše finanční situace se může změnit z hodiny na hodinu, proto pracujte tvrdě.

Ryby mohou k životu probudit svůj starý obchod. Musíte ale změnit podmínky, což není vždy jednoduché. Můžete uspět například v esoterickém průmyslu nebo medicíně, po které toužíte už dávno. Pokud se někteří lidé dostanou do problémů, můžete z toho těžit.

Sdílejte článek