David Hampl
21 ledna, 2020

Už se vám někdy stalo, že jste padli do kolen po shlédnutí něčeho opravdu báječného? Pokud ne, pak dnes máte jedinečnou příležitost shlédnout záznam něčeho, co vás absolutně dostane. Báječné věci se na světě odehrávají každý den, ale aby kvůli nim padala celá publika do kolen, se stává málokdy. Když malá 11letá dívenka Veronica vstoupila na pódium jedné talentové soutěže, začaly se dít zajímavé věci, které nenechaly nikoho chladným. Buďte si jistí, že ani vás shlédnutí tohoto videa chladným nenechá.

Hvězdou v útlém věku

Krasobruslení patří mezi nejkrásnější sporty na planetě Zemi. Je to zároveň velmi tvrdý a náročný sport, jemuž se člověk musí věnovat už od útlého věku, chce-li v něm opravdu uspět. Není tedy překvapením, že mnoho krasobruslařských hvězd jsou právě děti, nejčastěji dívky. Najdeme mezi nimi ovšem i chlapce, které tento sport oslovil natolik, že se mu chtějí věnovat. Náš dnešní příběh ovšem pojednává o mladé dívce, která předvedla v rámci svého vystoupení něco senzačního.

Kouzelná podívaná

Když se ke krasobruslení přidá tanec, je to dost pravděpodobné, že se z toho vyklube velmi zajímavý počin, který jen tak neuvidíte. Například 11letá Veronica je jasným důkazem toho, že je to možné. Už v tak nízkém věku se jí podařilo dostat všechny diváky do kolen. Je to něco neuvěřitelného a naštěstí je to zveřejněno na videu, které máte dnes možnost shlédnout.

Jakmile se malá Veronica objevila na ploše, bylo jasné, že se zde odehraje magické představení. Postupně se vše rozjíždí a najednou se zhasnou světla a po ledě krouží postava, jež září v bílých šatech. V tu chvíli začnou diváci zapínat baterky a vytvoří tak rozptyl hvězd jako na noční obloze. Do toho všeho hraje píseň Leonarda Cohena Hallelujah. Je to opravdu kouzelná podívaná.

Stále drží rovnováhu

Veronica při bruslení předvádí neuvěřitelné piruety s vysokou rychlostí, otáčení se ve skoku a mnoho dalšího. Dokonce to i vypadá, že někdy spadne na zem, ale ona je šikovná, takže s hravostí udrží rovnováhu. Není pochyb o tom, že ji čeká dlouhá a úspěšná kariéra.

Sdílejte článek