Když jí byly dva roky, byla nejkrásnějším dítětem. Jak vypadá teď?

Aira Brown, tak zní jméno malé holčičky narozené ve Spojených státech. Proslavila se, když byla ještě dítě. Ve věku dvou let si hrála s make-upem, když se její matka líčila. Ta poté všem začala ukazovat, že je její dítě nejkrásnější holčičkou na Zemi.

Neuvěřitelné dítě

Mladí rodiče si brzy uvědomili, že mají nádhernou dceru a chtěli, aby její nadpozemsky krásné oči, rty i vlásky spatřil celý svět.

Dívenka si už ve velmi mladém věku vypěstovala skvělou pověst, jelikož ji její matka zapsala do modelingové agentury. Její fanoušci jí přezdívali „živé dítě“, „anděl, který přistál na zemi“ nebo jako „andělské dítě“. Dívka měla obrovské řasy, pohádkový úsměv a nebesky modré oči.

Matka chtěla mít z dcery hvězdu

Málokdo však ví, že tuto malou dívku její matka nutila do zkrášlujících procedur. Obarvila jí vlasy, vytrhala obočí a vzala ji do solária. Ve věku necelých tří let se stala nejvyhledávanější topmodelkou mezi dětmi.

Spousta odpůrců

Rodiče malé dívky řekli, že obdrželi spoustu urážek od lidí poštou, ale i na internetu. Případ měl opravdu mnoho odpůrců. Malá holčička, která neumí ani číst ani psát, se podle nich nemůže účastnit soutěží krásy a její fotografie by neměly být používány k inzerci různých produktů.

Jak je na tom dnes

Dívce je nyní jedenáct let a stále pracuje pro komerční fotografování a pózuje pro obchodníky známých značek. Je to jedna z nejlépe placených tváří v Americe.

Už dnes dívka udržuje kontakt se svými stoupenci na Instagramu, Facebooku a YouTube. Brzy také bude hrát ve filmu.

Sen mladých rodičů

Mnozí věří, že Airu na tuto cestu dali její rodiče a to, co dělá, není její vlastní sen, ale touha jejích rodičů. Doufejme, že Aira Brown, malá holčička s andělskou tváří, nebude brzy nepříznivě ovlivněna tím, že bude v centru pozornosti. Mnoho takových mladých tváří totiž propadlo depresi.