Kočka ušla 12 mil, aby se vrátila za svou rodinou

Domácí mazlíčci si snadno zvyknou na své majitele a stanou se pro ně oddanými přáteli a parťáky. Bohužel někteří lidé si toho vůbec neváží a nakonec se rozhodnou svých malých, chlupatých přátel zbavit. To se stalo jednomu kocourovi, kterého rodina opustila a chtěla mu najít jiný domov. To se jim ale příliš nepovedlo. Zvíře se totiž rozhodlo, že se za nimi vrátí zpět.

animalchannel.co

Psi nejsou jediná věrná zvířata

Říká se, že jen psi jsou doopravdy věrní svým pánům. Není to pravda. Některé kočky nebo kocouři jsou také velmi věrní a oddaní svým majitelům. Kocour jménem Toby přišel k rodině jako toulavé zvíře a do své nové rodiny se zamiloval. Bohužel se nesnesl s jejich kočkami. Rodina se proto rozhodla, že dá tohoto kocoura do nové rodiny.

animalchannel.co

Kocour ušel 12 mil za svou rodinou

Zdá se, že Toby nebyl na novou rodinu připravený. Rozhodl se totiž ujít 12 mil, aby se dostal zpátky za svými původními majiteli. Místo toho, aby to rodina přijala toto gesto jako nádherný akt lásky, chtěla nechat Tobyho utratit. „Vzali ho do útulku a požádali je o eutanázii,“ řekla ředitelka SPCA z Wake County. „Bylo tak srdcervoucí vědět, že se dostal až zpět ke své rodině, a to byla jejich odpověď.“

Čtěte také: Zázračné těhotenství! Žena porodila čtyřčata bez umělého oplodnění

Nakonec skončil v útulku

V útulku naštěstí řekli, že kocoura neutratí a místo toho si ho nechají. Kocour prošel lékařským vyšetřením a dostal se do databáze koček pro adopci. Nejdříve ho ale museli vyléčit, protože měl infekci horních cest dýchacích a kočičí imunodeicienci. To chvíli trvalo, ale potom se již útulek staral naplno o to, aby Tobymu našli novou rodinu.

Nyní má věrný kocour nový a mnohem lepší domov

Jakmile se Tobyho fotka dostala na sociální sítě útulku, telefon začal vyzvánět. Michele Puckett z Raleigh v Severní Karolíně jela do útulku, aby se s Tobym setkala osobně a zjistila, jestli se k sobě hodí.

https://animalchannel.co/

A byla to dokonalá shoda, protože se jeden druhému líbili na první pohled. Nyní má Toby nový domov a dva kočičí sourozence.

Zdroj: animalchannel.co