Kočky jsou velmi fascinující tvorové, o tom rozhodně není pochyb. Vyzařuje z nich jakási energie, která nám zlepšuje náladu a pomáhá nám být efektivnější. Možná se to dáno jejich hbitostí a energičností v každé denní i noční době. Díky tomu dokáží z domu odpuzovat negativní energii, a dokonce i odhánět zlé duchy, které mohou mít negativní dopady na vaši psychickou pohodu, a tím pádem i vaše denní výsledky aktivit.

Zvláštní dar kočky

Pokud máte doma kočku, jistě víte, že se občas setkáte se situací, kterou nedokážete pochopit. Myslím tím situaci, kdy kočka sedí, třeští oči do prázdna či temnoty, prská a syčí. A přesně v tenhle moment byste měli být ve střehu. Kočka se rozhodně nezbláznila, ale ocitla se v situaci, že vidí něco, co vám lidské oko zabraňuje vidět. Není divu, že v budhistické víře je kočka posvátným zvířetem, Budhisté také věří, že kočka dokáže poznat, jakou aurou zrovna srší vaše tělo, a tím pádem má možnost reagovat a vrátit vaše tělo do psychické pohody. Právě díky tomu, že vás dokáží udržet v psychické pohodě, mají také schopnost uchránit vás před různými nemocemi.

Kočka přejímá negativní energii člověka

Každý kočkomil jistě ví, že pokud se necítíte dobře, stačí vám kočku pohladit, podrbat, přitulit se k ní a vnímat vibrace jejího vrnění. Pokaždé se vám uleví a budete se cítit lépe. A to je právě situace, ve které jste kočce předali svou negativní energii. A co s ní ta kočka bude dělat? Dobrá otázka. Musí se jí zbavit. Všechnu vaší negativní energii hromadí v sobě a při spánku ji vypouští ven. Lidské tělo už není uzpůsobeno k tomu, aby si tuto energii bralo zpět. A tak se jí zbavíte nejprve vy, a pak i vaše kočka.  Může se vám tedy zdát, že spí kočka až příliš času, ale není tomu tak. Čím více kočka spí, tím více je u vás doma negativní energie, kterou je potřeba odstranit.

Sdílejte článek