Kočky se dokážou postarat i o cizí koťata

Zachráněná toulavá kočka s vlastními koťaty se rozhodla pomoci dalších tulákům, kteří její pomoc potřebovali. Postarala se o další vrh koťat, i když vůbec nemusela. Její příběh procestoval celým světem. Sama byla nalezena teprve s týdenními koťaty, která potřebovala její neustálou péči. A té se jim dostávalo více než dost. Zaměstnanci útulku byli překvapeni.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Vrhy koťat jsou venku často opuštěné

Během jarního období lidé nacházejí nejen opuštěné kočky, ale také spoustu koťat, ke kterým se jejich matka už nevrátí. Proto je zapotřebí zajistit potřebnou péči také pro ty nejmenší. Většinou je ale problém sehnat kojící kočku, takže nastupují lidé, kteří koťata musí několikrát denně krmit kotěcím mlékem. Koťata, která našli zaměstnanci útulku, ukázali Macy, která již měla svá koťata.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Poté, co viděli, jak se o ně stará, se rozhodli vyzkoušet, jestli také cizí mláďata nevezme za své. A stalo se. Macy se zvedla, očuchala koťátka a jala se do jejich olizování a očuchávání. Okamžitě je také začala krmit a zaměstnancům jen spadla brada, protože tohle nečekali. Brala je jako svá vlastní koťata a ukázala, že jí nejsou jejich životy lhostejné.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Kočka se starala o celkem deset koťat

Macy se nakonec starala o deset koťat, ale vypadala, jako by ji to bavilo. Jeden z dobrovolníků si pak Macy vzal k sobě domů, aby měla klid na kojení a zvířata měla dostatek místa vyrůstat. Kočka ráda přijímala kotěcí lásku. Pokud jedno z nich mňoukalo, Macy ihned přiběhla, dala jim mléko. Z koťat tak vyrostla hravá zvířata, která nemají strach z lidí.

https://gesellschaft.uberalles.live/

Netrvalo dlouho a koťata se dala k adopci. Když lidé viděli celý jejich příběh, neváhali a postupně si všechna odvezla do nových domovů. Macy se nyní těší, že také brzy najde svůj domov, ve kterém bude šťastná. Každé zvíře si zaslouží lásku a domov, kde na něj bude čekat plná miska a teplý pelíšek.

Zdroj: gesellschaft.uberalles.live