Kočky umí odhalit nemoci a také je úspěšně léčit

Máte doma kočku? Pak byste měli vědět o následujících poznatcích. Kočky cítí, když je člověk nemocný a dokáží v jeho těle detekovat negativní energii. Vyzařují silné elektromagnetické pole. Když se kočka dotkne člověka, její elektromagnetické vlny neutralizují vlny vyzařované pacientem. Lékaři potvrzují, že v rodinách se zvířaty, a to zejména kočkami, jsou lidé méně nemocní a když onemocní, zotavují se rychleji.

Proč kočky sedí na určitém místě?

Když vám mazlíček sedí na klíně nebo jiné části těla, může to o vašem zdravotním stavu dost napovědět. Kočka se totiž snaží instinktivně dotknout té části těla, kde se nachází nemocný orgán nebo kde cítí nějaký problém. Bioenergetika věří, že mimosmyslové schopnosti jsou u koček vysoce rozvinuté a že vidí lidskou auru, a dokonce ji léčí.

Kočky mohou pomáhat s psychikou. Snižují úzkost, navozují pocit důvěry a optimismu. Kočky jsou také skvělí kardiologové. Těm, kdo trpí hypertenzí, prodělali infarkt nebo mrtvici, se doporučuje pořídit si alespoň jednu kočku. Přítomnost kočky doma stabilizuje krevní tlak, a kromě toho se u lidí žijících s těmito zvířaty snižuje riziko infarktu o 30–40 %.

Čtěte také: Co o vás prozradí tvar vašich prstů?

Kočky zlepšují paměť

Podle východní medicíny se ve středu dlaně nachází nejvíce bodů souvisejících s pamětí. Proto se používají ke stimulaci části mozku zodpovědné za paměť speciální míčky, stejně dobře ale funguje i pohlazení kočky nebo psa. Specialisté také zjistili, že tato zvířata pomáhají rychleji snižovat tělesnou teplotu v případě nachlazení nebo chřipky, snižují pocity bolesti, a dokonce posilují kosti.

Kočky jsou nejlepší v léčbě onemocnění nervového systému a vnitřních orgánů. Kočky jsou také specialisté v oblasti artrózy a osteopatie. Dlouhosrsté kočky mají nejsilnější neurologické schopnosti, pomáhají při depresích a podrážděnosti. Kočky se středně dlouhou srstí mají největší kardiologické schopnosti a krátkosrsté kočky nejlépe léči žaludeční, jaterní a ledvinové problémy. Siamské kočky nejúčinněji bojují s nachlazením