Kolik dostal Karlos „Terminátor“ Vémola za zápas s Attilou? „Byl to můj nejlépe placený zápas“ prozradil.

Karlos Vémola, známý také jako „Terminátor“, se po letech vyčerpávajících bojů v kleci dočkal jednoho ze svých nejslavnějších vítězství. Jeho zápas proti slovenské MMA legendě Attilovi Véghovi v Oktagonu se stal nezapomenutelnou událostí pro všechny fanoušky tohoto sportu. Nejenže Vémola porazil svého dlouholetého rivala, ale také si připsal svou zatím nejvyšší finanční odměnu v profesionální kariéře. V tomto článku se podíváme na detaily jeho odměny a na to, co pro něj tento zápas znamenal.

Vémolovo poděkování Véghovi

Hned na začátku svého živého streamu na Instagramu Karlos Vémola vzdal hold svému soupeři Attilovi Véghovi. Chci také poděkovat svému soupeři a celému jeho týmu, protože to, co Attila předvedl po pěti letech pauzy, bylo absolutně neskutečné, řekl Terminátor. Vémola tak jasně dal najevo, že jeho vítězství nad takovou legendou MMA nebylo nic samozřejmého a že si Véghova výkonu nesmírně váží.

Srovnání s předchozími zápasy

Na otázku, zda šlo o jeho nejlépe placený zápas, Karlos Vémola odpověděl, že to nebyla žádná velká hitparáda. Přesto ale následně prozradil, že jeho nejlépe placený zápas to určitě byl. Terminátor tak dal najevo, že to byla zatím jeho nejvyšší výplata v profesionální kariéře.

Karlosův požadavek na Ondru Novotného

Podle Vémolových slov si za odvetu s Attilou Véghem řekl o stejnou finanční odměnu, jakou dostal slovenský bojovník. Malinko jsem využil toho, že ho trošku znám, a když za mnou Ondra Novotný přišel s tím, co bych si představoval za odvetu s Attilou, kolik peněz chci, tak jsem mu odpověděl, že je mi to jedno. Já chci jen jednu věc, já chci stejně, jako Attila Végh, vysvětlil Karlos.

Vyjednávání s Attilou Véghem

Ředitel MMA organizace Oktagon Ondra Novotný však Vémolovi řekl, že Attila to bude šponovat a že se bude snažit vyhnat svou finanční odměnu co nejvýše. To je ale jeho práce, já chci jenom stejně, kolik má on, trval na svém Terminátor. Nakonec se organizátoři s Karlosovým požadavkem souhlasili a po domluvě s Véghem si všichni plácli.

Karlosova reakce na výši odměny

Jestli se ptáte, jestli to bylo hodně, tak nebylo, bylo to málo, ale byla to moje největší životní výplata a znovu díky Attilu Véghovi, uvedl Terminátor.

Možnost trilogie s Attilou Véghem

Na závěr svého živého streamu Karlos Vémola naznačil, že by se s Attilou Véghem mohl utkat i potřetí. Možná bychom tu trilogii klepnout mohli, ale to je pouze v rukou Attily a Ondry Novotného s Palem, zasmál se nový „důchodce“. Tato poznámka naznačuje, že Vémola by byl otevřený dalšímu zápasu se slovenskou ikonou, pokud by o to měl Végh zájem a organizátoři by to umožnili.

Karlosova oslava vítězství

Karlos Vémola si své vítězství nad Attilou Véghem užíval naplno. Na svém Instagramu sdílel záběry z velkých oslav, při kterých rozdával podpisy fanouškům i přímo z okénka svého auta.

Terminátor a jeho vztah k Véghovi

Přestože Karlos Vémola a Attila Végh jsou dlouholetí rivalové, Terminátor k němu chová velký respekt. Možná bychom tu trilogii klepnout mohli, ale to je pouze v rukou Attily a Ondry Novotného s Palem, řekl Vémola, čímž naznačil, že by byl otevřený další konfrontaci s Véghem, pokud by o to slovenský bojovník stál.

Dopad vítězství na Karlosovu kariéru

Vémolovo vítězství nad Attilou Véghem představuje významný milník v jeho kariéře. Nejenže si připsal svou dosud nejvyšší finanční odměnu, ale také porazil jednu z legend MMA, což pro něj muselo být obrovským zadostiučiněním. Tento zápas tak pravděpodobně bude patřit k těm nejdůležitějším okamžikům Karlosovy sportovní dráhy.

Zdroj: eXtra.cz