Kolik životních čar máte na zápěstí: Prozradí vám o aktuální situaci Vašeho zdraví více, než si myslíte

Čáry na zápěstí mají svůj specifický význam a mohou toho hodně vypovídat jednak o vás samotných, i o tom, co vás ještě v životě čeká. Většina lidí má na vnitřní straně zápěstí dvě nebo tři čáry – různě postavené a tvarované. Každá z těchto čar představuje jiný životní aspekt a definuje jeho charakter. Obvykle se čáry určují na levé ruce. Podívejme se tedy, co vlastně čáry na zápěstí znamenají a proč je dobré, když tam naleznete alespoň tři.

První čára (ihned pod dlaní) – zdraví

První čára je čárou zdraví a charakterizuje jakým způsobem přistupujete k životnímu stylu. Je-li tato čára přímá a krásně viditelná, znamená to, že zvolený přístup k životním aktivitám je správný a můžete předpokládat dlouhý spokojený a klidný život. V případě, že je tato čára zvláštního tvaru či se tříští a větví, mohou se na ní projevovat aktuální nebo budoucí neduhy, jež se mohou přetavit až do nepříjemných chronických nemocí. Je-li vaše čára zdraví nevzhledná, málo viditelná nebo nerovnoměrná, je nejspíš vhodná chvíle zamyslet se, zda nebude načase změnit životní styl. Je-li čára zdraví přerušovaná, poukazuje především na psychické problémy a traumata, kterých se těžko zbavuje.

Druhá čára – štěstí

V krátké vzdálenosti pod čárou zdraví se nachází druhá linie – ta je spojována se štěstím. Ostrá a viditelná čára štěstí znamená spokojený a veselý život, a také úspěch. Je-li velmi ostrá, znamená především finance, pokud se ovšem začne postupně ztrácet, měli byste se mít na pozoru, jelikož to může znamenat, že se blíží finanční problémy.

Čtěte také: Davidův kalendář pro rok 2021. Na co se můžete těšit

Třetí čára – vliv

Třetí čára se vyskytuje pouze u některých lidí, bývá méně viditelná a charakterizuje schopnost člověka zasahovat do životů ostatních a pozitivně je ovlivňovat. Pokud na svém zápěstí naleznete třetí linii, znamená to, že jste schopni dosáhnout také dobrých mezilidských vztahů a společenské oblíbenosti.

Čtvrtá čára – život a láska

Velmi vzácně se na zápěstí nachází také čtvrtá čára. Ta symbolizuje především lásku přetavenou do spokojeného rodinného života.