Koupil v aukci za směšnou cenu toto rezavé havarované letadlo a všichni ho měli za blázna: Když je po měsících rekonstrukce pozval na kolaudaci, každý kdo vkročil dovnitř, měl husí kůži!

Občas mají lidé velmi šílené nápady, které ostatním přijdou k smíchu. Lidé by se ovšem měli vykašlat na to, co si o nich myslí ostatní, a jít si za svým. Chtějí-li svůj šílený nápad zrealizovat, mají to udělat, protože by toho mohli jednou litovat. Tento muž to přesně tak udělal. Dostal nápad koupit staré letadlo, resp. vrak letadla, a zrekonstruovat ho k bydlení. Ostatní se mu ze začátku smáli a říkali mu, že je to nesmysl. Když potom viděli, co muž s letadlem dokázal, byli v naprostém šoku.

Zachránil ho před smrtí

Muž si koupil letadlo za poměrně málo peněz, protože už mělo jít do drtičky. Muž ho naštěstí zachránil a dobře udělal, protože se mu následně podařilo něco, k čemu by mnoho lidí rozhodně nemělo odvahu. Muž v tomto letadle totiž viděl něco, co se posléze stalo luxusním prostředím s bowlingovou dráhou. Jakmile se podíváte na fotografie, určitě vás napadne, že žít v takovém prostředí by bylo super.

Jako z katastrofického filmu

Muž byl velmi kreativní a šikovný, takže z obyčejného vraku letadla se mu podařilo vytvořit skvělé bydlení, které mu následně všichni záviděli. Základem byl stojan, který držel letadlo ve výšce nad stromy. K tomu vytvořil schodiště a malý dřevěný domek postavený kolem letadla. Na první pohled to vypadá jako z nějakého katastrofického filmu, kde ztroskotá letadlo, ale ve skutečnosti jde o realizaci nádherného snu jednoho šikovného muže.

Čtěte také: Matka s dcerou utratily přes milion korun, aby vypadaly stejně.

Na břehu Tichého oceánu

Letadlo je umístěno v Kostarice na březích Tichého oceánu, přesně tam, kde kdysi dávno naposledy přistálo. Jednalo se o servisní letadlo, které muž zakoupil jako vrak. Odstranil z něj všechny části, které ho zbytečně tížily a vytvořil mu novou konstrukci. Do úprav vložil mnoho energie. Letadlo vybavil skvělým nábytkem a dřevem, čímž se v letadle zvýšil pocit pohodlí. Je zde také koupelna, kuchyně i nádherné ložnice. Podívejte se skvělé fotografie a nechte se inspirovat.