Krásná sestra Ornelly Koktové a zároveň dcera Moniky Binias Charlotte Štiková propadla drogám! Je z ní … !

V poslední době se veřejnost velmi zajímá o dramatickou proměnu Charlotte Štikové, sestry známé Ornelly Koktové. Její nový vzhled a značná ztráta váhy vyvolaly rozruch a spekulace. Matka Monika Binias se nyní vyjádřila k této situaci a potvrdila, že za tím vším stojí drogy. V tomto článku se podíváme blíže na tuto problematiku.

View this post on Instagram

A post shared by Charlotte Štiková (@charlotte_stikova)

Charlotte Štiková

Charlotte Štiková, nejmladší dcera Štikovy rodiny, se v minulosti snažila zhubnout a přijít ke zdravějšímu životnímu stylu. Nicméně, jak se ukazuje, za její dramatickou ztrátou váhy stojí víc než jen zdravé stravování a cvičení. Matka Monika Binias ve svém podcastu odhalila, že Charlotte si dala podvázat žaludek. To vysvětluje, proč se její váha tak rychle snížila. Bohužel, Charlotte veřejně tvrdila, že zhubla díky zdravému životnímu stylu, což naštvalo její matku.

Čtěte také: „Jen tenisky a župan – to je celé, co ti tady patří.“ Tato žena vypráví svůj srdceryvný příběh

Naštvalo mě, že říkala, že najednou cvičí a jí zdravě. Já jí řekla, že tohle nebudu podporovat,“ uvedla Monika Binias ve svém podcastu.

Kontroverzní fotky a obvinění

Kromě dramatické ztráty váhy se kolem Charlotte Štikové rozhořel další skandál. Zveřejnily se kontroverzní fotky, na kterých je Charlotte pohublá a je s ní i její přítel. Navíc se objevily obvinění, že Charlotte podváděla lidi při prodeji luxusního oblečení. Klientky, které zaplatily za zboží, ho nikdy nedostaly a peníze jim nevrátila. Podvedené zákaznice se nakonec obrátily na policii.

S trestním oznámením jsem čekala několik měsíců. Chtěla jsem jí dát šanci, třeba jen zapomněla. Nakonec to ona vyřešila blokací a já nemám ani šortky, ani peníze,“ sdělila jedna z podvedených zákaznic.

Matčino zoufalství a obavy

Matka Monika Binias je velmi znepokojena situací své dcery. Charlotte se údajně dostala do špatného okolí a stala se obětí drog. Monika v podcastu popsala šokující okolnosti, které Charlotte zažila.

Řekla mi, že ji věznil chlap, který ji týral, chtěl ji zabít, znásilnit. Plno lidí zklamala. Dluží spoustě lidem peníze. Ti špatní lidé ji dovedli k narkotikům. Nemůžu se sebrat a jet pro ni. Nejde to,“ vyjádřila Monika Binias.

Ornella Koktová a její obavy

Ornella Koktová, sestra Charlotte Štikové, je také znepokojena situací své mladší sestry. Snažila se s ní navázat kontakt, ale Charlotte neodpovídá na její zprávy a není možné se s ní telefonicky spojit. Ornella se obává, že Charlotte má problémy s návykovými látkami.

Instagram

Napsala jsem jí dopis, že kdyby řešila nějakou situaci, jsem tu pro ni. Už jsem jí několikrát pomohla. Nabídla jsem jí pomocnou ruku, ale nemám žádnou reakci,“ sdělila Ornella Koktová.

Zdroj: Blesk.cz