Krásná v každém věku? Sedmdesátiletá Sarah je toho důkazem!

Změnit účes. Téma, které je aktuální v každém ženském věku. Mnohé dámy se neodhodlají k novému stylingu nikdy, jiné se změnami nemají problém a mění účesy pravidelně. To však není případ Sarah Chisolm, která se k radikální proměně rozhodla až ve svých sedmdesáti třech letech. Ano, i v tomto věku chtějí ženy vypadat dobře a být atraktivní vůči svému okolí. U Sarah dopadla proměna na výbornou.

sv.stories.newsner.com

Proměna u profesionálního kadeřníka

Mám si zkrátit vlasy? Má si ponechat ofinu? Co takhle změnit barvu? Ztmavit nebo zesvětlit? Zatímco otázky se ženám honí v hlavě, při usednutí do kadeřnického křesla se zmohou často jen na obyčejné: „Zkrátit jako vždycky, zastřihnout konečky, barvu nechat.“ Takové uvažování je velmi špatné, protože bez vyzkoušení různých stylingů lze jen těžko najít nový impuls. Sarah našla odvahu až v pokročilém věku, kdy kontaktovala Christophera Hopkinse, kadeřníka celebrit.

Divy z dílny „Makeoverguy“

Pořad „Makeoverguy“ je ve Spojených státech amerických velmi populární. Má za cíl změnit vzhled, doslova. Ženy, které se projektu účastní, se proměňují v neskutečné krásky. Christopher Hopkins, který je hvězdou pořadu, ví, jak dělat divy. Sám je milovník vzhledu, také zpěvák, moderátor, hvězda sociálních sítí, bavič a úspěšný podnikatel. Ve svých pořadech ohromuje sledující dramatickými proměnami, show běží v různých obměnách na televizních stanicích po celém světě od roku 1990.

Čtěte také: Gymnastka s Downovým syndromem se stala úžasnou modelkou!

sv.stories.newsner.com

„Nesnáším své dlouhé vlasy.“

Proč se 73letá žena rozhodla pro radikální změnu účesu? Jak sama říká, nesnášela své dlouhé vlasy a to, jak z ní dělaly starší, než se sama cítila. Video, které jen na kanále YouTube zhlédlo přes 1,8 milionů sledujících, dokládá, jak úspěšná proměna byla. „Naprostý zázrak, cítím se na čtyřicet, je to naprosto fantastické!“ hlásí Sarah, která touží po jediném, jít si zatančit a užívat si zase života, možná s novým mužem. „Potřebovala jsem šmrnc,“ dodává Sarah, která je s novým stylingem nadmíru spokojená.

Zdroj: sv.stories.newsner.com