Krásný dům se nikdy neprodá kvůli svému interiéru. Proč?

Koupě domu je vážné rozhodnutí a vždy se musíte pečlivě rozhodnout, do jaké nemovitosti investujete miliony korun. Navíc se jistě zadlužíte na mnoho let. Na druhou stranu musíte mít při prohlížení domů otevřenou mysl, protože jejich současní majitelé mají možná úplně jiný vkus než vy. Interiér se vám nemusí líbit, ale důležité je rozvržení pokojů, velikost a další klíčové faktory. Mnoho kupců ale může odradit právě interiér. A to se také stalo u tohoto domu.

Proč nikdo nechce koupit tento dům?

Z pohledu na dům byste nikdy netipovali, jak vypadá uvnitř. A to je obrovská škoda, protože samotná stavba je nádherná. Dům je velký, má přízemí a první patro i krásný dvůr. Dokonce máte jednu část domu udělanou pouze jako přízemí, kde se nachází nejdůležitější pokoje, do kterých půjdete nejen vy, ale také vaše návštěvy. Nahoře jsou potom ložnice a koupelna.

smakdnia.pl

Tradiční podoba oken a malá cihlová stříška nad vchodem vás přímo nazývá k tomu, abyste šli dovnitř. Bohužel ihned za vchodovými dveřmi vás čeká velké překvapení. Uvnitř se totiž původní majitelé pořádně vyřádili a kvůli jejich lásce k fialové barvě nyní nemohou dům prodat. Jakmile tam totiž vkročíte, zatočí se vám hlava a máte pocit, že jste v jiném světě.

Čtěte také: Barva houbiček na nádobí není jen náhodný design

Fialová je dobrá

Majitelé evidentně milují fialovou, protože je úplně všude. Stěny, podlahy, nábytek a prakticky všechno je fialové. To je právě důvod, proč je tento dům na realitním trhu již velmi dlouhou dobu. Realitní makléř jim dokonce poradil, aby udělali menší rekonstrukci, odstranili nábytek a vše vymalovali světlou barvou. Potom mají dobrou šanci, že se dům konečně prodá.

smakdnia.pl

Největší problém je, že fialová barva všechno opticky zmenšuje. Nový majitel si ani nedokáže představit, jak velké místnosti jsou, protože všechno vypadá tmavé, malé a stísněné. A nikdo se tak nechce cítit v domě, který si kupuje za spoustu peněz. Ve fialové barvě jsou navíc všechny místnosti, takže se před tímto pocitem nikde neschováte. Co na to říkáte?

Zdroj: smakdnia.pl