Krátký dopis rozplakal muže a manželka nemohla uvěřit vlastním očím

Christopher Garrett byl v minulosti bojovým inženýrem a střelcem v Afghánistánu. Bohužel byl ve válce raněn a kvůli rozsáhlým vnitřním zraněním musel odejít do předčasného důchodu. Šel proto domů ke své ženě a snažil se starat o dům a zahradu stejně jako jiní muži. Jednou v týdnu sekat trávník kolem domu, protože v Afghánistánu mu velmi chyběl pohled na krásnou, zelenou trávu.

Zdravotní komplikace

Bohužel zdravotní stav tohoto veterána se postupem času zhoršil a muž se dostal do skupiny zdravotně postižených druhého stupně. Sekání trávníku normální sekačkou pro něj bylo velmi obtížné a měl při tom bolesti. Nedávno se jeho manželka Brittany vrátila domů z práce a našla svého muže plakat na gauči. To rozhodně nebylo nic běžného. Všimla si, že v rukou svírá dopis. Jakmile si zprávu přečetla, vše pochopila.

Anonymní soused si všiml, že veterán není již schopen sekat svůj trávník sám. Rozhodl se proto, že mu pomůže a věnoval mu zahradní traktůrek, na kterém bude moci jednoduše sedět. V dopise děkoval Christopherovi za jeho službu vlasti a za svobodu, kterou díky vojákům lidé v celé Americe mají. Napsal také, že doufá, že tato pomoc poskytne veteránovi více času na věci, které jsou pro něj v životě nejdůležitější. Díky tomu se může více věnovat rodině i svému zdraví, které bohužel není v nejlepším stavu.

Čtěte také: Slovenská Zpěvačka Barbara Haščáková Zemřela na Floridě po Mozkové Příhodě

Velký šok pro celou rodinu

Christopher a jeho manželka byli velmi zaskočeni tímto darem od neznámého souseda, ale také nesmírně vděční za jeho pomoc. Díky své velkorysosti bude muž schopen rychle posekat trávník a strávit zbytek času se svým synem a manželkou. Jde o krásný příklad sousedské sounáležitosti, ale také úcty, kterou lidé chovají k vojákům, kteří za jejich svobodu obětovali vlastní životy a zdraví. Znáte-li někoho, kdo nezvládá péči o svůj dům nebo zahradu, nabídněte jim pomoc místo toho, abyste jen přihlíželi. Budou za to jistě vděční.