Kruhy pod očima, pigmentové i stařecké skvrny jsou minulostí: Tahle extrémně levná, ale 10x účinnější směs funguje v jakémkoliv věku - lépe než drahá luxusní kosmetika -
Menu

Kruhy pod očima, pigmentové i stařecké skvrny jsou minulostí: Tahle extrémně levná, ale 10x účinnější směs funguje v jakémkoliv věku – lépe než drahá luxusní kosmetika

výrazné otoky, pak doporučujeme vyzkoušet tento osvědčený postup. Budete k němu potřebovat lžičku kávy, špetku pepře a čtvrt lžičky kokosového oleje. Všechny ingredience dokonale smíchejte, naneste na inkriminovaná místa a po 10 minutách místa opláchněte teplou vodou za jemné masáže. Díky kofeinu, který zužuje cévy, se snadno zbavíte tmavých kruhů a nepříjemných otoků.

Na černé tečky si připravte lžíci citronu a lžíci medu. Ingredience smíchejte, umyjte si obličej teplou vodou a masku na něj naneste. Po 20 minutách opět obličej umyjte teplou vodou. Výsledky se brzy dostaví.

Pevnější kůže

Máte pocit, že je vaše pokožka moc volná a dělají se vám neustále vrásky? Chcete zpevnit pokožku a zbavit se nepříjemných vrásek na čele nebo kolem očí? Vyzkoušejte tento zaručený postup, ke kterému budete potřebovat pouze zralá rajčata. Rajčata nakrájejte a položte si plátky na obličej. Nechte je tam 10 minut a poté pokožku opláchněte teplou vodou. Lykopen obsažený v rajčatech se postará o své a dokonale vypne pokožku.

Odstraňte mrtvou kůži ½ šálku ovesný vloček, sklenicí vody a několika kapek vitaminu E. Vytvořte masku, naneste na obličej a nechte působit. Poté opláchněte teplou vodou.

Zdravá a regenerovaná pokožka

Máte pocit, že vaše pleť už má hodně za sebou a vypadá dost omšele? Chtěli byste opět vypadat o pár let mladší, zdravější a svěžejší? V tom případě vyzkoušejte postup, ke kterému budete potřebovat jen jednu velkou okurku. Tu nakrájejte na plátky, plátky přiložte na obličej a nechte 15 minut působit. Potom důkladně omyjte vodou. Vitaminy a minerály z okurky dokonale ozdraví vzhled vaší pleti a vy budete opět vypadat svěží a mladí.

Regenerujte pokožku a dopřejte ji opět zdraví a sílu, kterou měla před několika lety. Neutrácejte hromady peněz, ale vezměte si mrkev a vodu. Mrkev nastrouhejte a rozmixujte ji ve vodě. Tuto masku naneste na obličej a nechte působit 20 minut. Potom opláchněte teplou vodou. Karoten, který je obsažen v mrkvi, léčí rány a ozdravuje pokožku.

1
2
Nezařazené

Neuvěřitelný jednoduchý postup, díky kterému zvládnete domácí péči o své…

Namočila jsem nohy do ústní vody po dobu 30 minut: Až vám prozradím proč, zkusíte to také! - příjemné jako miminko…
Nezařazené

Tajným nepřítelem celulitidy je tato domácí olejová směs, která funguje…

Máte nadváhu, či pouze partie na těle, které neradi ukazujete a za které se stydíte? Pokud je vaším velkým nepřítelem…
Nezařazené

Rostliny, zelenina i ovoce mého dědečka nejsou nikdy nemocné a…

Každému zahradníkovi či milovníkovi květin se zcela jistě už někdy stalo, že jeho rostlinky navštívili nezvaní hosté, kterými jsou mšice.…
Nezařazené

Pijte tento nápoj po dobu 4 dnů a odstraníte veškerý…

Snažíte se den co den shodit nějaké to kilo? Vyzkoušeli jste už mnoho cviků, potravin a rad? Každý toužíme po…
Nezařazené

Rodiče našli v posteli svého novorozeného syna podivné brouky

Šťastní rodiče Rachel a Adam Scottovi vychovávali svého novorozeného syna v anglickém Manchesteru. Během běžného úklidu domácnosti však Rachel objevila…
Nezařazené

Odborníci radí dvě koření, která vás zbaví tuku a parazitů:…

V dnešním článku vám poradíme, jak se rychle a snadno zbavit přebytečného tuku, který je uložen ve vašem těle. A…