Kruhy pod očima, pigmentové i stařecké skvrny jsou minulostí: Tahle extrémně levná, ale 10x účinnější směs funguje v jakémkoliv věku – lépe než drahá luxusní kosmetika

Pokud vás stále trápí kruhy pod očima a černé tečky nebo pigmentové skvrny, je to jistě velmi nepříjemná záležitost, která brání vaší kráse. První, co vás jistě napadne, bude zajisté koupit si nějaký drahý krém nebo použít drahou pleťovou masku, abyste se těchto problémů zbavili. Můžete také navštívit kosmetický salón, ale připravte se, že zde necháte zřejmě více peněz, než byste chtěli. Mnohem lepším způsobem je použít speciální metody, které vám dnes nabídneme. Jsou levné, rychlé a stoprocentně účinné.

Na zarudnutí a zánět

Pokud vás trápí zarudnutá pokožka nebo nejrůznější záněty a boláky, pak vyzkoušejte tuto metodu. Budete k ní potřebovat 1 banán, lžíci jogurtu a lžíci jedlé sody. Banán rozmačkejte a smíchejte se sodou a jogurtem. Vzniklou hmotu naneste 15 minut před mytím obličeje. Maska pomáhá také proti popáleninám a léčí rány.

Žilky, póry a pigmentové skvrny

Pokud vás na pokožce trápí velké póry, viditelné žilky nebo snad výrazné pigmentové skvrny, pak jistě vyzkoušejte tuto metodu. Budete k ní potřebovat 2 lžíce jogurtu, lžičku kosmetického jílu a půl lžičky medu. Všechny ingredience smíchejte do jedné hmoty a naneste na pokožku 15 minut před jejím mytím. Následně omyjte studenou vodou.

Čtěte také: Zkuste tento přírodní prostředek na odstranění přebytečného ušního mazu!

Suchá pokožka

Trápí vás suchá pokožka a pleť? Chcete se jí zbavit? Vyzkoušejte tento postup, ke kterému budete potřebovat polovinu zralého avokáda, lžíci mléka a lžíci medu. Avokádo rozmixujte a smíchejte s medem a mlékem. Hmotu naneste na obličej a po 15 minutách omyjte teplou vodou. Díky zdravým tukům v avokádu bude vaše pokožka jemná, hebká a vlhčí než doposud.

Kruh pod očima a černé tečky

Pokud vás trápí tmavé kruhy pod očima nebo máte na obličeji výrazné otoky, pak doporučujeme vyzkoušet tento osvědčený postup. Budete k němu potřebovat lžičku kávy, špetku pepře a čtvrt lžičky kokosového oleje. Všechny ingredience dokonale smíchejte, naneste na inkriminovaná místa a po 10 minutách místa opláchněte teplou vodou za jemné masáže. Díky kofeinu, který zužuje cévy, se snadno zbavíte tmavých kruhů a nepříjemných otoků.

Na černé tečky si připravte lžíci citronu a lžíci medu. Ingredience smíchejte, umyjte si obličej teplou vodou a masku na něj naneste. Po 20 minutách opět obličej umyjte teplou vodou. Výsledky se brzy dostaví.

Pevnější kůže

Máte pocit, že je vaše pokožka moc volná a dělají se vám neustále vrásky? Chcete zpevnit pokožku a zbavit se nepříjemných vrásek na čele nebo kolem očí? Vyzkoušejte tento zaručený postup, ke kterému budete potřebovat pouze zralá rajčata. Rajčata nakrájejte a položte si plátky na obličej. Nechte je tam 10 minut a poté pokožku opláchněte teplou vodou. Lykopen obsažený v rajčatech se postará o své a dokonale vypne pokožku.

Odstraňte mrtvou kůži ½ šálku ovesný vloček, sklenicí vody a několika kapek vitaminu E. Vytvořte masku, naneste na obličej a nechte působit. Poté opláchněte teplou vodou.

Zdravá a regenerovaná pokožka

Máte pocit, že vaše pleť už má hodně za sebou a vypadá dost omšele? Chtěli byste opět vypadat o pár let mladší, zdravější a svěžejší? V tom případě vyzkoušejte postup, ke kterému budete potřebovat jen jednu velkou okurku. Tu nakrájejte na plátky, plátky přiložte na obličej a nechte 15 minut působit. Potom důkladně omyjte vodou. Vitaminy a minerály z okurky dokonale ozdraví vzhled vaší pleti a vy budete opět vypadat svěží a mladí.

Regenerujte pokožku a dopřejte ji opět zdraví a sílu, kterou měla před několika lety. Neutrácejte hromady peněz, ale vezměte si mrkev a vodu. Mrkev nastrouhejte a rozmixujte ji ve vodě. Tuto masku naneste na obličej a nechte působit 20 minut. Potom opláchněte teplou vodou. Karoten, který je obsažen v mrkvi, léčí rány a ozdravuje pokožku.