David Hampl
15 března, 2019

Drahé kameny jsou považovány nejenom za něco pěkného a zajímavého, ale jsou často považovány i za něco magického. Vždyť je to právě síla různých krystalů, o které se poměrně hodně a také poměrně často mluví. Unikátem mnoha kamenů je také to, že nejsou nijak uměle vyrobeny, ale že pocházejí z přírody. Vytvořila je právě příroda, a to kombinací času, tlaku a také teploty.

Každý je jiný. Který si vyberete právě vy?

Ještě větším unikátem je to, že dané drahé kameny jsou různé. A to především pro svou barvu, která je tolik odlišuje. Když dostanou potřebný brus, stávají se velmi často součástí luxusních šperků. A jelikož má každý jiný vkus, líbí se každému něco jiného. Na vás je, abyste si z nabízených kamenů jeden konkrétní vybrali. Ukážete nejenom to, co se vám líbí, ale ukážete tím také to, jaká je vaše osobnost. Zajímá vás, co se o sobě dozvíte? Tak vybírejte!

Perla

Byla vaší vybranou volnou právě perla? Potom jste člověkem, který je na sebe hrdý a který ví, co je to důstojnost. Zároveň vám však nechybí ani tolik důležitá pokora. Jste člověkem, který sice má své názory, které prezentuje, ale když mu jsou vyvráceny, dokáže uznat svou chybu. To se v dnešním světě málokdy vidí. Máte flexibilní mysl, která dokáže velmi rychle a dobře reagovat na jakékoliv změny, kterým se díky tomu snadno přizpůsobí. To je také důvod, proč se vám v osobním i pracovním životě dobře daří.

Rubín

Kdo zvolí rubín, ten dává jasně najevo svou celkovou vášeň. Ukazuje svou nespoutanost, stejně jako snahu prožívat vše velmi intenzivně. A to celý svůj život. Ten je také spojený s jasným směrem a také jasným cílem. Tomu můžete vše podřizovat, vlivem čehož má vaše okolí pocit, že je spíše v pozadí a lidé kolem vás nejsou tak důležití. Nebojíte se riskovat, a to zvláště v situacích, kdy můžete mnoho získat. Věcí, které vás tolik nezajímají, se bez problémů vzdáte.

Modrý topaz

Modrá je dobrá. Tedy pro toho, kdo je spíše klidným a racionálním člověkem. Pokud jste vybrali tento kámen, je to vaše charakteristika. Chcete spíše odpočívat a relaxovat, než abyste každou minutu svého života věnovali nějaké aktivní činnosti, nebo dokonce práci. Nemáte rádi příliš starostí a tak vyhledáváte minimum problémových situací. Než do budoucnosti hledíte spíše raději do minulosti, a to na věci, které se vám podařily a které vám přinesly nemalé úspěchy.

Citrín

Kámen, který jasně symbolizuje vaši velkou kreativitu. Jak v tom směru, že něco rádi tvoříte a vyrábíte, tak v tom směru, že je váš život spojený se zvědavostí. Rádi něco objevujete, stejně jako poznáváte. Z toho plyne i to, že vaše zájmy jsou opravdu rozsáhlé. Charakteristikou vaší osobnosti je také to, že máte velký smysl pro humor. Někdy to může být na škodu, jelikož vtipkujete i tam, kde se to příliš nehodí. Někoho to může pobouřit, ale osoby ve vašem okolí vás tak berou.

Diamant

Jedná se o jeden z nejznámějších kamenů. Pokud jste si ho vybrali, máte nejenom vkus, ale můžete o sobě říci, že máte velkou hrdost, velkou vnitřní sílu a také odhodlání něco dokázat. Obklopujete se lidmi, kteří jsou podobní. Tedy také silní, s jasným cílem. Charakteristikou vaší osobnosti je také to, že dokážete milovat a také byste nedokázali nijak ublížit někomu, kdo je vám blízký. Nesnášíte lži, nesnášíte podvody, nebo dokonce i nevěru. Vaše myšlení je založeno spíše na faktech. Vše promyslíte, zanalyzujete a poté se rozhodnete. Nejste impulsivní osobou.

Růžový turmalín

Zvolili jste růžovou? Dost to vypovídá hlavně o vaší duši a o vašich citech. V tomto směru jste osobou, která dokáže být velmi citlivá a také velmi empatická. S tím souvisí i to, že vám záleží na druhých lidech a velmi obětavě jim také pomáháte. Laskavost je to, co vás charakterizuje. Bohužel pro vás toho mohou někteří lidé i velmi často zneužívat. V osobním životě jste partneři, kteří se pro druhého obětují a bezmezně ho milují. Někdy tyto vlastnosti mohou být na škodu, jelikož kvůli nim zanedbáváte svůj život, nebo kvůli nim máte více starostí a problémů, než chcete. Přejímáte na sebe komplikace těch druhých.

Sdílejte článek