Který z těchto náboženských obrázků vám promlouvá do duše?

Zadívejte se na tyto čtyři náboženské obrázky zobrazující Ježíše Krista. Dost možná budete k jednomu z nich přitahováni více než k ostatním. Obrázek, který si zvolíte, vám napoví, kde se právě na své životní pouti nacházíte a kam se musíte vydat, abyste mohli pokračovat v cestě, která vám byla přidělená. Který z obrázků jste si vybrali?

https://www.tudasfaja.com/

Trpělivost růže přináší

První obrázek vám vysílá jasnou zprávu – buďte trpěliví. Trpělivost je o důvěře a víře. Často se bojíme a jsme nejistí, ale strach a nejistota mohou být jedním šmahem rozptýleny silou víry. Věřit v Boha znamená, že důvěřujete v jeho nekonečnou moc, moudrost a lásku. Bůh neustále pracuje na pozadí a zařizuje to, co se nyní zdá ponuré, aby vám pomohl.

Nemůžeme vždy stoprocentně rozpoznat jeho vůli, ale jeho nekonečná láska se odráží v řadě svědectví. Stačí jen věřit a vše se v dobré obrátí. Vězte, že vše, co pro vás chystá a co vám staví do cesty, má hlubší smysl. Budete-li trpěliví a budete-li neochvějně důvěřovat Bohu, vaše trpělivost vám přinese úžasné ovoce. Když bude vaše víra pevná, Bůh vám pomůže. Stačí jen mu důvěřovat a mít dostatek trpělivosti.

Smíření se světem

Jedním z hlavních zdrojů míru je usmíření, a to nejen se sebou samým, ale s celým světem. Smíření se všemi těžkostmi a životními úkoly, které nám Bůh dává, abychom se rozvinuli, nás mají jen posunout dál. Pokud jste vybrali druhý obrázek, tedy vpravo nahoře, vaši duši takový pokoj naplňuje. Bůh vám dává sílu, klid a mír, abyste překonali těžkosti, poučili se z nich a silou je zdolali. Tím se v životě posunete dál.

Pokud jste vybrali obrázek vpravo dole, vše, co potřebujete, si vybere svou daň, což ovšem vůbec nemusí být negativní. Všichni máme v životě velké sny, vy určitě také. Zasloužíte si jich dosáhnout, žít svůj velký sen. Musíte být ale schopní jednat rozhodně a mobilizovat energie lásky. Bůh vám každý den dává znamení, ale ne každý si jich všimne. Pokud budete disciplinovaní a budete jednat s čistým úmyslem uskutečnit své sny, bude pro vás mnohem snazší vidět znamení a následovat jeho vedení.

Pán je vždy s vámi

Obrázek vlevo dole vám říká, že podpora pána bude vždy s vámi. Musíte si ale uvědomit, proč jste se narodili na této Zemi v tomto čase a jaké je vaše životní poslání. Bůh vás podporuje svou dobrou a všemohoucí mocí, abyste byli schopni naplnit toto své poslání, a dává vám během toho procesu vše, co je pro vás a pro všechny ostatní lidi nejlepší. Ví, co je pro vás dobré.

Naším životním posláním je obecně vzato nějaký vyšší cíl, ke kterému také cítíme silnou vnitřní a osobní motivaci. Zasloužíte si, abyste toho všeho mohli v poklidu dosáhnout. Pokud budete dostatečně vytrvalí a uděláte pro splnění svého poslání vše, určitě uspějete, protože za vámi bude stát Bůh se svou silou nekonečné lásky.

Zdroj: tudasfaja.com