Krásnou, zdravou a pevnou pleť můžete mít v jakémkoliv věku. I v pokročilém stáří vám může pomoci náš jednoduchý návod, který vám zaručí nejen vaše zdraví, ale také nádhernou kůži plnou života a bez vrásek. Jak na to? Přečtěte si náš skvělý a účinný recept.

Aspirin je oblíbený lék nejen na záněty

Lék jménem Aspirin najdeme v každé domácí lékárničce kdejaké české rodiny. Pomáhá nám nejen pro zdravé tělo, ale také ke kráse a zdravému životnímu stylu. S čím vám může aspirin pomoci?

  • snižuje záněty
  • snižuje srdeční choroby
  • stará se o přívod krve do mozku
  • pomáhá při péči o krásu

My se dnes zaměříme především na péči o tělo, kůži a krásu. Pokud chcete mít i vy pleť absolutně bez vrásek, pomůže vám náš recept, u kterého je hlavní ingrediencí právě lék Aspirin.

Na recept vám budou stačit pouze dvě ingredience

Abyste připravili tu nejlepší a nejúčinnější masku na obličej, stačí, když si připravíte tři prášky Aspirinu a tři lžíce čerstvé citronové šťávy. Pro skvělý obličejový zábal musíte rozdrtit prášky na prach a smíchat s citronovou šťávou. Poté stačí nanést vzniklý krém na umytou pleť a nechat působit alespoň deset minut. Nakonec nezapomeňte pečlivě opláchnout čistou vodou.

Pokud máte raději zábaly a chvilku pro sebe při relaxační hudbě, pak se vám bude líbit následující recept na blahodárný zábal. Smíchejte na prach rozdrcených pět prášků Aspirinu, jednu velkou lžíci bílého jogurtu a půl lžíce medu. Vše důkladně promíchejte a nanášejte ve větší vrstvě na váš obličej. Pro ještě větší účinek této masky můžete na obličej nejdříve položit teplý, mokrý ručník. Ten skvěle roztáhne všechny póry na pleti a dá prostor pro blahodárný účinek masky.

Naším třetím  a posledním receptem na krásnou a pevnou pleť je tip na peelingovou masku. Pokud chcete svou pleť nejen zabalit do kosmetické kůry, ale také pořádně vyčistit, pak si připravte do jedné misky tři lžíce vlažné vody, ve které rozpustíte tři prášky Aspirinu. Vše pořádně rozmíchejte, aby se z ingrediencí stala krémová struktura. Naneste tento krém na obličej a pomocí houbičky pořádně vmasírujte do pleti. Nechte ještě asi deset minut působit a poté opláchněte čistou vodou.

Sdílejte článek