Láska překoná každý věkový rozdíl. Dokonce i 37 let!

Mnoho lidí věří, že láska nezná věk. I přesto se najde obrovské množství lidí, kteří páry s velkým věkovém rozdílem kritizují. Cheryl a Quran musí s předsudky bojovat každý den, protože mají 37letý věkový rozdíl. Jejich vztah je pro mnoho lidí nepřijatelný a nepochopitelný. Podle samotného páru ale láska nezná věk a jsou společně velmi šťastní a zamilovaní.

Velký věkový rozdíl šokuje všechny v jejich okolí

Američan Quran McCain (24 let) a jeho manželka Cheryl (61 let) si v loňském roce vyměnili sliby a stali se šťastnými manželi. Jejich věkový rozdíl samozřejmě způsobuje, že na ně každý člověk silně reaguje. Pár si založil profil na sociální síti TikTok, kde sdílí videa ze svého života. Ukazují všem uživatelům, že jejich láska je pevná a kvete bez ohledu na jejich věkový rozdíl.

Jakmile se manželé podělili na TikTok s tím, že chtějí založit rodinu, všichni byli velmi překvapení. Cheryl rozhodně nemá věk na těhotenství a podle mnoha lidí je stará i na výchovu dítěte. Péče o miminko je velmi náročná a potřebujete na to hodně energie. To může být v jejím věku poměrně problém, protože již přesáhla hranici 60 let. Jak to chtějí udělat?

Dítě v 61 letech

Vzhledem k tomu, že Cheryl je 61 let, nemůže již otěhotnět. Proto pár využije náhradní matku, za kterou zaplatí velké peníze. Konkrétně půjde o 144 tisíc dolarů, což je asi 3 miliony korun. Mladý manžel zatím nemá děti, ale jeho manželka již ano. Ve skutečnosti má sedm dětí a sedmnáct vnoučat. Nyní se ale rozhodla, že si pořídí ještě jedno dítě se svým novým manželem.

Lidé na sociálních sítích jsou velmi skeptičtí

Na internetu se rozpoutala bouřlivá debata o tom, jestli by tento manželský pár měl mít dítě. Mnoho lidí si myslí, že je to špatný nápad. „61 let a staráš se o dítě? Doufám, že je připraven udělat všechnu práci,“ napsal jeden z uživatelů. Další z nich napsal: „Panebože, je mi 60 a nemohl bych to vydržet.“ Uvidíme, jak dopadne plán tohoto páru a zda společně všechno zvládnou.

Zdroj: sv.stories.newsner.com