Legendární herec, bavič a moderátor Jiří Krampol znovu skončil v nemocnici: „Sotva jsem lapal po dechu

V úterý se konal křest knihy s názvem „Vylomeniny“ od legendárního herce, baviče a moderátora Jiřího Krampola. Tato událost přilákala mnoho jeho známých přátel a obdivovatelů. Jiří Krampol, který je známý svým vtipem a charismatem, si zřejmě užíval večer plný oslav a setkání s lidmi, kteří ho obklopovali.

Bohužel, večer nebyl pro Jiřího Krampola tak bezproblémový, jak by si přál. Krátce po křtu knihy se ocitl v nemocnici. Jak sám v rozhovoru pro eXtra.cz vysvětlil, do nemocnice se dostal kvůli jediné chybě, která měla vážné důsledky na jeho zdraví.

„Těsně před křtem jsem se vykoupal, takže jsem se tam hned nachladil a sotva jsem lapal po dechu,“ řekl Jiří Krampol. Chtěl se vyhnout tomu, aby se jeho stav zhoršil, a tak okamžitě kontaktoval profesora Špačka a nechal se hospitalizovat v nemocnici. Očekává, že tam stráví několik dní, aby se dostal zpět do formy.

Zprávy o Jiřího návratu domů z nemocnice Na Františku byly zveřejněny na začátku tohoto týdne. Bohužel, jak se zdá, musel znovu vyhledat lékařskou pomoc, což někteří jeho přátelé kritizují. Tvrdí, že se chová nezodpovědně a navštěvuje různé akce i v období, kdy by měl dbát na své zdraví.

Jiří Krampol však své chování odmítá jako nezodpovědné a uvádí, že přijímá jen málo pozvání a většinu času tráví doma. Nicméně občas se rozhodne vydat za prací. Jak sám řekl, „smích publika je nad všechny kapačky světa. Kdybych tohle neměl, můžu za sebou rovnou zavřít víko rakve.“

Tato událost nás připomíná, jak důležité je dbát na své zdraví a pečovat o sebe, i když máme plný kalendář závazků. Jiří Krampol nám připomíná, že někdy stačí jen malá nepozornost, aby se naše zdraví zkomplikovalo. Přejme mu brzké uzdravení a hodně smíchu na jeho dalších vystoupeních.

Zdroj: zivot.org