David Hampl
10 května, 2022
, ,

Lékaři na ultrazvuku mohou vidět spoustu různých věcí. Není výjimkou, že jsou sami překvapeni, protože jednu chvíli v břiše ženy nemusí vidět vůbec nic, ale o týden později už vidí například i to, že dětí je v břiše více. Když se tedy zamilovaný pár dozvěděl, že čeká dvojčata, nebyl překvapený, protože v rodině už taková situace nastala.

https://www.onlinenytt.com/

Nejdříve dvojčata, potom trojčata

V šestém týdnu těhotenství se Danielle a Joseph dozvěděli, že čekají dvojčata. Bylo to pro ně překvapení, ale žádný šok, protože v rodině měli spoustu dvojčat, včetně bratrů samotné Danielle. O týden později ale byli překvapeni o to více, protože lékař jim řekl, že ve skutečnosti vidí v břiše miminka tři. Po 13 týdnech těhotenství se znovu prováděl ultrazvuk.

Třetí návštěva lékaře přinesl ještě další nové zjištění, protože konečný počet miminek lékař odhadl na čtyři. To poslední bylo schované u pupíku, a proto jej lékař nemohl na ultrazvuku vidět. Danielle i její partner byli samozřejmě v šoku, ale těšili se na čtyři malé děti, o které se budou muset postarat. Navíc měla Danielle přirozený porod, což se v takových případech stává málokdy.

https://www.onlinenytt.com/

Přirozeně porozená čtyřčata jsou výjimkou

Danielle se svým přirozeným porodem stala výjimečnou ženou, protože takový porod hned 4 dětí se povede pouze jedné ze 700 000 žen, které jsou těhotné právě se čtyřčaty. V srpnu 2017 se tak narodily hned čtyři holčičky, které pojmenovali Zoey, Lyla, Maya a Arya. Holčičkám je letos už pět let a rostou pouze do krásy.

Život vás někdy může hodně překvapit, v tomto případě to bylo velmi těžké, ale manželé to společně zvládli a skvěle se starají o své čtyři holčičky, které si sami řekly o tom, že půjdou právě k těmto mladým lidem. Dnes jsou to velké slečny, které nejen dělají radost, ale také dovedou pozlobit. Život je dar, a tuto větu tako mohou rodiče potvrdit.

Zdroj: onlinenytt.com

Sdílejte článek