Lékař se stal otcem v osmdesáti letech. Jeho příběh vám vyrazí dech

Tento příběh je velmi dojemný, protože v poslední době není ani ojedinělý. 83letý lékař se stane konečně otcem a jediným jeho cílem je dožít se synovy promoce, vidět ho vyrůstat a užívat si s ním každou chvilku. Tento lékař se dlouhé roky nemohl stát otcem. Nakonec se ale dočkal, společně s manželkou. Teď už má jediný cíl, a to vidět syna vyrůstat a následně studovat vysokou školu.

Přivést na svět dítě je ta nejkrásnější věc

Nejčastěji mají páry první dítě mezi dvaceti a čtyřiceti, ale tomuto páru se to povedlo ve starším věku, kdy už na dítě vůbec nepomysleli. Jsou to zázraky, které vás v životě umí překvapit, a vy se s nimi musíte popasovat, protože vám vlastně nic jiného nezbývá. I tento pár byl samozřejmě v šoku ze zprávy, kterou jim řekl doktor. Lékař si vzal o skoro padesát let mladší partnerku a otcem se stal až ve svých 83 letech, kdy už je většina lidí v důchodu. Leckdo se tohoto věku už ani nedožije.

https://www.newsitamea.gr/

Lékař Albert Cormillot svůj život zasvětil zdraví a pomoci nejen lidem, ale také celé země. Narodil se v Buenos Aires a je to odborník na výživu v Argentině. Pomáhá lidem se správným stravováním. Vyřešil tisíce problémů s poruchami příjmů potravy, změnil život spoustě lidem, a osud se rozhodl ho za to odměnit také jednou velkou změnou, která ovlivnila život nejen jemu, ale také jeho manželce. Kromě toho se Albert věnuje také jiným aktivitám v oblasti zdraví.

Láska nezná žádné předsudky, je jí úplně jedno, v jakém věku se zamilujete nebo se stanete rodiči. Albertova kariéra byla skvělá, ale jeho osobní život mnoho lidí neznalo. Vyšlo najevo až v roce 2019, že se bude ženit a jeho partnerka Estefanie Pasquini se stane jeho ženou. Žena je navíc o skoro padesát let mladší než on sám a tak není divu, že brzy zatoužila po dětech.

https://www.newsitamea.gr/

Předsudky tu jsou stále, lidé říkají, že je dítě sirotek už nyní

Že jsou někteří lidé nepřejícní, to už všichni víme. Nemají totiž rádi extrémy, a pokud na nějaký narazí, nebojí se připojit svůj názor. Právě Albert si prošel mnohým právě kvůli tomu, že má dítě v tak vysokém věku. Objevily se názory, že je to dítě poloviční sirotek a jak dlouho asi může zůstat po jeho boku, když se mu narodilo až po osmdesátce. Se svou ženou se Albert dohodl na tom, že jejich potomek nebude první dva roky života jíst žádný cukr ani sůl. Chtějí jít zdravou cestou, která je lékaři tolik známá.

Bohužel, lékař měl kolem sebe také osoby, které mu nic dobrého nepřáli. Objevily se tak komentáře, že je starý na otcovství a potomek si tak svého tátu dlouho neužije. Jak dlouho může být člověk na světě, aby svému dítěti dopřát všechno, co potřebuje? Lékař si ale jistí tím, že tu bude dostatečně dlouho a dítě uvidí nejen vyrůstat, ale také ho odvede k promoci. Radost z narození miminka si nenechali vzít.

https://www.newsitamea.gr/

Jeho manželka ví, co může nastat, a je připravená

Jeho manželka samozřejmě ví, že si vzala o mnoho let staršího muže, který může zemřít, a to i nečekaně. I když je Albert zdraví, velmi rychle se všechno může změnit a ona zůstane na svého syna sama. Je na připravená, stejně tak na kritiku, která ještě může přijít ze stran okolí a veřejnosti. Svému synovi se oba snaží dopřát jen to nejlepší bez ohledu na to, co všichni říkají. A je to jedině dobře. Každý by si měl svůj názor uhájit a nenechat se rozhodit jinými.

Jeho manželka přiznala, že je sice připravená na jeho odchod ze světa, samozřejmě to ale bude za začátku velmi těžké. I když mnozí její přátelé nesouhlasili s tím, aby si vzala tak starého muže, budou stát po jejím boku, kdyby se cokoliv stalo. A právě v takových situacích se poznají praví přátelé, kteří vám pomohou, když bude potřeba. Páru se první syn narodil v září roku 2021, pojmenovali ho Emilio. O dva dny už je propustili z nemocnice, aby si mohli užívat vzájemné přítomnosti.

https://www.newsitamea.gr/

Albert se stal otcem po více jak padesáti letech

Otcem se Albert nestal poprvé. Už před padesáti lety přivítal na svět dceru Renné a později také prvního syna Adriána. Je to ale mnoho let a proto je to pro Alberta skoro poprvé. Nic si ze svého prvního rodičovství nepamatuje a začíná od začátku. Pečovat v takovém věku o malé miminko je o něco náročnější, ale protože je lékař zdravý a v kondici, může si malého užívat se vším, co k tomu patří. Dnes jsou totiž zajímavé moderní a technologické vychytávky, které vám mohou pomoci v péči o malé dítě.

Sám Albert přiznal, že si toho moc ohledně péče o miminko nepamatuje. Tenkrát například nebylo takové množství kočárků. Dnes maminky nevědí, jaký koupit, protože je každý jiný. Před padesáti lety nebylo vůbec na výběr a vzal se ten, který byl zrovna k mání. Maminky si nemohly vymýšlet, jestli chtějí odpružená kolečka nebo velkou korbičku. V tom Albert vidí velkou výhodu, mít dítě v dnešní době.