David Hampl
16 prosince, 2022
, ,

Těhotenství ve věku 38 let není ideální. Ange Wakelingová byla ale šťastná, když se o svém těhotenství dozvěděla. To ale ještě netušila, že jí čeká velké překvapení a ještě větší rozhodnutí. Kvůli své nadváze a vyššímu věku byla ihned upozorněna na zdravotní rizika tohoto těhotenství. Jakmile se dozvěděli o trojčatech, riziko bylo najednou mnohem vyšší.

Vysoké riziko při těhotenství s trojčaty

Ange vážila 140 kilogramů, což bylo podle lékařů příliš na těhotenství s trojčaty. Mohlo totiž dojít k nebezpečné preeklampsii. Řekli jí také, že jí hrozí vysoké krevní tlak, cukrovka a může předčasně porodit. To by znamenalo, že ani jedno z dětí nemusí přežít. Z tohoto důvodu jí lékaři poradili, aby obětovala jedno ze svých trojčat a porodila jen dvě děti. Tuto variantu ale Ange odmítla.

https://www.newsitamea.gr/

Těhotenství bylo pro celou rodinu velké překvapení

Samotné těhotenství bylo pro rodinu velké překvapení, protože ve věku téměř 40 let to nečekali. To, že budou mít v rodině trojčata, bylo naprostým šokem. Lékaři jí upozornili na rizikové těhotenství, ale ona se rozhodla porodit všechny tři děti. Porod se uskutečnil během 35. týdnu těhotenství a Ange měla kolem sebe tým lékařů a sestřiček, kteří počítali s komplikacemi.

Pravdou je, že se děti narodily naprosto zdravé. Nemuseli jít do inkubátoru ani na jednotku intenzivní péče. Ange je nyní velmi unavená a neví, kam dřív skočit. Péče o trojčata zaručeně není jednoduchá a navíc mají ještě jedno starší dítě. Ani na vteřinu by své rozhodnutí ale nezměnila. Dnes je nadšená, že má velkou rodinu a je vděčná za každé ze svých dětí.

https://www.newsitamea.gr/

Obětovali byste jedno ze svých dětí?

Lékař řekl Ange několikrát, že by se měla vzdát jednoho nebo dvou dětí ze tří. Tato zpráva pro ni byla šokem a neuvažovala o tom ani vteřinu. Zdravotní riziko sice bylo velké, ale věřila svému tělu, že to zvládne. A měla pravdu. Dokázali byste se vzdát jednoho nebo více dětí během těhotenství, abyste zachránili sebe a další děti? Toto rozhodnutí by rozhodně pro každého bylo velmi těžké.

https://www.newsitamea.gr/

Zdroj: newsitamea.gr

Sdílejte článek