Lékaři zůstali v šoku poté, co se podívali miminku do úst

Lékaři zůstali stát v šoku poté, co se podívali malému miminku do úst. Byli šokováni tím, co v ústech zahlédli a na to konto nakonec zavolali na pomoc policii. Dítě bohužel bylo v takovém stavu, že nikdo nevěděl, jestli vůbec přežije. Tento příběh oběhl celý svět a setkal se s množstvím komentářů. Lékař, který dítě vyšetřoval, nemohl popadnout dech poté, co u dítěte viděl.

Miminko si podle lékaře prožilo opravdové peklo

Miminko patřilo mladým rodičům, 19leté Rachel a 21letému Billymu. Všichni společně žili v Severní Karolíně ve Spojených státech, ale sami neuvěříte, co provedli svému 5měsíčnímu synovi. Rodiče ho totiž do nemocnice odvezli až ve chvíli, kdy bylo dítě v kritickém stavu a téměř mu nebylo pomoci. Nakonec se to lékařům povedlo, ale příběh je děsivý.

Podle rodičům malému dítěti explodovalo v ústech kousátko, které je určené pro děti. Nebylo tomu tak, rodiče se pouze vymlouvali. Ústa mu sami zmasakrovali právě kousátkem, navíc mu zlomili obě ruce. Měl nateklé okolo, rány a modřiny po celém těle, a navíc byl zbitý. Bezbranné dítě nemohlo nic dělat, rodiče si přitom velmi užívali, že mu mohou způsobovat bolest.

Čtěte také: Marie Montessori sepsala 19 důležitých pravidel, ze kterých čerpají i současní rodiče

https://www.webniusy.com/

Lékaři po vyšetření zjistili dlouhodobé zneužívání

Lékaři po vyšetření raději zavolali policii, která následně zjistila, jak se věci mají. Lékaři na první pohled zjistili, o co se v rodině jedná. Dlouhodobé zneužívání miminka je velmi vyděsilo, šetření policie navíc potvrdilo, že je tomu skutečně tak. V popelnici u jejich domu bylo nalezeno kousátko, které bylo celé od krve. Hračka vůbec nevybouchla, jak tvrdili rodiče.

Vypadá to, že rodiče dali miminku kousátko do úst vší silou, a protože se nemohlo bránit, nakonec si ústa roztrhalo. O chlapečka se nakonec postarala sociální pracovnice, rodiče byli zatčeni a byli obvinění u týrání dítěte. Takové příběhy jsou odstrašujícím příkladem toho, že rodiče by na malé děti neměli vztahovat ruce.