Lesbický pár adoptuje tři sourozence, aby mohli být spolu

V některých zemích na světě si mohou děti adoptovat také homosexuální páry. Americký Massachusetts patří mezi ně. Díky tomu si KC a Lena Currie mohli adoptovat hned tři chlapce, kteří jim změnili celý život. Dnes je z nich velmi šťastná rodina a chlapci vyrůstají spolu, což by jinak nemohli. Jak se tento pár dostal k adopci tří bratrů?

Pár původně adoptoval jen jednoho chlapce

V Americe se pořádají adopční akce, kde si zájemci o adopci mohou prohlédnout a popovídat si s dětmi, které jsou dané k adopci. Právě na takové akci viděl tento lesbický pár fotografii tehdy 18měsíčního Joeyho a okamžitě se do něj zamilovaly. V tu chvíli rozhodně nevěděly, že skončí celkem se třemi dětmi.

Lena řekla Good Morning America o jejich rozhodnutí adoptovat Joeyho. Okamžitě věděly, že se k nim hodí a během pár měsíců ho přivítaly ve svém domově. Pomalu si všichni zvykali na nový život. V tu chvíli ale Lena a KC obdržely telefonát od dětského domova, ze kterého adoptovali Joeyho. Řekli jim, že je zapotřebí umístit jeho mladšího bratra do dětského domova. A tím to začalo.

https://viralhatch.com/

Rodina se jim najednou rozrostla na 5 členů

Pár se ihned rozhodl, že adoptují také mladšího bratra jejich chlapce. Nechtěly bratry rozdělit, protože jim to nepřipadalo správné. V té době bylo Noahovi pouhých 6 týdnů. Najednou proto měly hned dva syny. Ale ani tím to neskončilo. Jen měsíc po přivítání druhého chlapce obdržely ještě jeden telefonát. Chlapci totiž mají ještě prostředního bratra Logana.

Logana měla adoptovat pěstounská rodina, u které v té době bydlel. Na poslední chvíli si ale adopci rozmysleli. Lana a KC měly proto možnost spojit bratry dohromady a nechat je vyrůstat společně v jedné rodině. Během krátké doby se staly matkami tří chlapců a nyní tvoří velmi šťastnou rodinu. Chlapci jsou rádi, že mohou být se svými bratry a Lena i KC si mateřství užívají naplno.

Zdroj: viralhatch.com