Lidé kritizují nevěstu za výběr svatebních šatů

Každá nevěsta chce vypadat ve svůj velký den dokonale. A mnoho žen chce mít také šaty, které budou odrážet jejich osobnost a nebudou jen hezké na fotkách. Camille Lescai byla krásná nevěsta, která neukázala své šaty nikomu až do svatebního dne. Pořídila si velmi jedinečné šaty a chtěla všechny překvapit na poslední chvíli. Před svatbou jen všechny požádala, aby přišli v bílém.

https://animalsstory.com/

Trochu jiná svatba

Lescaiina žádost pro hosty byla hodně netradiční, ale poslechli ji. Všichni svatebčané a rodina přišli v bílém oblečení. Ve chvíli, kdy Lescai procházela uličkou k oltáři, všechno vypadalo dokonale. Ona sama totiž měla na sobě jemně růžové, dlouhé šaty. Mezi všemi na svatbě proto dokonale vyčnívala a byla v naprostém středu pozornosti.

https://animalsstory.com/

Virální příspěvek v růžové

Rodina a přátelé byli z její volby šatů nadšení. Pořídila je za 4 400 dolarů (94 tisíc korun) a dokonale souzněly s její osobností. Na sociálních sítích ovšem narazila na vlnu kritiky. Nic takového nečekala, protože jen sdílela šťastný okamžik ze své svatby, ale její svatební fotografie se staly virální během několika dnů. Bohužel komentáře příliš milé nebyly.

Čtěte také: Rodičům se narodila albínská dvojčata

https://animalsstory.com/

Komentáře ji nemile zaskočily

Pod fotografiemi se začaly množit nenávistné komentáře. Většinu žen by to zarazilo, ale Lescai si z toho nic nedělala. Nechápala, jak se mohl stát příspěvek virálním, když měla předtím jen 300 sledujících, a to byla její rodina a přátelé. Navíc netušila, proč každému přijdou její šaty tak kontroverzní. Dnes jsou netradiční svatební šaty poměrně v módě.

https://animalsstory.com/

Žena se kritikou nenechala zastrašit

Nevěsta si nenechala komentáře líbit. Zveřejnila sérii videí, ve kterých reagovala na negativní komentáře. Vše pojala vtipnou formou, aby ukázala, že se jich nebojí. „Lidé si mohou myslet, že bych po zveřejnění čehokoli online měla očekávat negativní komentáře, ale protiargumentem je, že pokud napíšete ošklivé komentáře online, měli byste očekávat, že ponesete odpovědnost. Byl to můj způsob, jak znovu získat moc,“ řekla nevěsta. A své šaty stále miluje i přes negativní komentáře.

https://animalsstory.com/

Zdroj: animalsstory.com