Lidé mají dobrý důvod, proč každý den vykupují jeden obchod s koblihami

Život v silné komunitě je vždy mnohem jednodušší a šťastnější. Velmi dobře o tom ví své jeden manželský pár, který vlastní malý obchod s koblihami v Kalifornii. Jakmile se majitel a jeho manželka dostali do svízelné životní situace, jejich komunita přispěchala na pomoc. Právě to je síla, kterou by měla mít každá komunita bez ohledu na to, kde žijete.

https://spotlightstories.co/

Manželé obchod provozují již 30 let

John Chhan a jeho manželka Stella provozují Donut City již 30 let. Za tu dobu si získali stálou klientelu z místní komunity, která k nim chodí pravidelně nakupovat. Potom ale měla Stella aneuryzma a John na všechno zůstal sám. Stella bude v pořádku, ale musela zůstat v nemocnici a John musel tvrdě pracovat, aby zaplatil účty za její pobyt v nemocnici.

Vždy zůstával v obchodě až do konce pracovní doby, aby prodal maximální množství jejich koblih. Byl velmi smutný, protože musel pracovat bez ní a navíc se do nemocnice na návštěvu dostával až po zavírací době. Jakmile se to rozneslo mezi místními lidmi, okamžitě se rozhodli, že mu pomohou. Nic takového manželé nečekali, ale hodně jim to v této náročné situaci pomohlo.

Čtěte také: Sedmiletý letý chlapec riskovat život pro malou sestru!

Komunita se každý den schází v obchodě

John vstával ve 2 hodiny ráno, připravil všechny koblihy a ve 4 hodiny ráno otevřel jejich obchod. Potom prodával koblihy a zavíral kolem poledne. Stella se mezitím zotavovala v rehabilitačním centru. John musel pracovat polovinu dne, uklidit, zavřít a potom se dostat do nemocnice. To znamenalo, že se tam dostal až v polovině odpoledne. Nemohli tak spolu trávit příliš mnoho času.

Jejich pravidelná zákaznice Dawn Caviolaová na sociální síti zveřejnila jejich příběh a poprosila místní obyvatele, aby do obchodu zašli již brzy ráno a koupili si koblihy. Čím dřív John všechny prodá, tím dříve bude moci obchod zavřít a jet za svou ženou. Jejich komunita se spojila a každé ráno přichází do obchodu, kde lidé vykupují všechny koblihy. Díky tomu může John zavírat mnohem dřív a navíc má příjem, který v tuto chvíli nutně potřebují. Tak krásné gesto od svých zákazníků nečekal a manžele jsou velmi vděční za komunitu, ve které žijí.

Zdroj: spotlightstories.co