Lidé našli ve zdech svého domu tisíce dolarů!

Pustit se do velké rekonstrukce domu není nikdy jednoduché. Jeden pár se do toho statečně pustil, protože si chtěli trochu zmodernizovat sklep. Jejich dům pochází ze 40. let 20. století. Na zlepšení toho měli rozhodně hodně. Dokážete si představit jejich překvapení, když odhalili ukryté kufry, které skrývaly velké tajemství. A pro tento pár také skvělou zprávu. Byly totiž plné peněz!

Tři balíčky plné bankovek

Při odkrývání stropu ve sklepě muž našel malý šedý a zelený kufr. Ihned zavolal na svou manželku, protože uvnitř kufříků rozhodně něco bylo. A nebylo to vůbec těžké. Oba předpokládali, že to bude nějaký dětský poklad, jako např. kartičky baseballových hráčů. Místo toho na ně čekalo obrovské překvapení. Naštěstí celý objev zdokumentovali a rozhodli se o něj podělit na sociálních sítích. Lidé ve zdech svých domů našli již mnoho nejrůznějších věcí, ale peníze mezi ně příliš často nepatří.

the-sun.com

Šílený objev

Po otevření kufříků pár viděl tři balíčky zabalené ve voskovém papíře. Dokonce byly kolem i noviny Cleveland Plain Dealer z 25. března 1951. Stále si mysleli, že jde pouze o kartičky sportovců. Jejich překvapení neznalo mezí, když v balíčcích našli bankovky ve výši 23 tisíc dolarů (přes 500 tisíc korun). „V tuto chvíli šílíme. To se nám nestává,“ napsal kutil, který peníze našel. Některé bankovky byly velmi vzácné, protože byly v oběhu jen v letech 1928-1934.

Čtěte také: Muž vytvořil ze své garáže neuvěřitelný prostor!

the-sun.com

Co lidé s penězi udělají?

Možná si představujete, že pár utratit všechny peníze za dovolenou nebo nějakou výstřední věc. Opak je pravdou. Byli nadšení, že jim tento objev pomohl se splácením hypotéky. A proto šly všechny peníze právě na hypotéku. Bydlení je ve Spojených státech stejně drahé jako u nás, takže se jim nikdo nemůže divit. Nyní mají více peněz na to, aby dům mohl projít rekonstrukcí a rodina se v něm pořádně zabydlela. Našli jste ve svém domě nebo bytě zajímavý objev?

Zdroj: the-sun.com