Litevský stylista nabízí zdarma kompletní proměnu vizáže

Někdy je změna image prospěšná jak po fyzické, tak po psychické stránce. Při výběru vhodného stylisty se budete cítit lépe a sebevědoměji, což se projeví ve všech ohledech vašeho života. Constantine Bogomolov, který si v Rize otevřel vlastní Image School, pomáhá lidem kompletně změnit svůj zevnějšek a najít svůj vlastní, osobitý styl.

Využívá i psychologii

Constantine Bogomolov k proměnám využívá i znalostí psychologie. Díky tomu dokáže lépe odhadnout osobnost člověka a najít takovou vizáž, která mu bude příjemná. Stylista své umění a služby nabízí zcela zdarma, aby dokázal, že každá žena se může cítit jako královna a každý muž jako král.

Constantina nejčastěji vyhledávají ženy pracující jako účetní, učitelky nebo i ženy v domácnosti, které si připadají příliš obyčejně a všedně. Výjimkou nejsou ani ženy v pokročilejším věku, které se chtějí naučit o sebe lépe starat. A stylista je mnohdy dokáže proměnit k nepoznání. Nejprve přichází na řadu účes a barva vlasů.

Čtěte také: Skupina mladých Egypťanů znásilnili 13ti letou dívku na veřejných toaletách!

Přesně ví, co jim sluší

Constantine dokáže přesně odhadnout, zda ženám sluší dlouhé či krátké vlasy, zda z blondýnky udělat černovlásku nebo zda se vyplatí narovnat zvlněné vlasy, případně ty rovné trochu zvlnit. Už jen správná volba střihu a barvy dokáže vizuálně ubrat i několik let.

Jako další přichází na řadu oblečení, kde se stylista většinou opravdu vyřádí. Ženy k němu totiž většinou přichází oblečené příliš nevýrazně a tuctově.

Podle osobnosti, zaměstnání i postavy Constantine zvolí ten správný střih, vzory a barvy. Nebojí se ani odvážnějších kombinací, na které by si dámy nejspíš samy nikdy netroufly. Oblečení vybírá včetně doplňků a šperků, které jen dotváří celkový dojem.

Jako poslední přichází na řadu líčení. Constantine se většinou vyhýbá výraznému make-upu. Důraz klade především na bezchybnou pleť a vyzdvihnutí přirozené krásy. Není divu, že když své dílo dokončí a ženy stanou před zrcadlem, mnohdy se na první pohled ani nepoznají.