Lucie Vondráčková skončila v nemocnici. Při zkouškách na StarDance ji nešťastně zranil Jan Révai!

Lucie Vondráčková se letos chystá na svou premiéru v oblíbeném televizním pořadu StarDance. Fanoušci jsou nadšení, že se tato charismatická umělkyně konečně rozhodla přijmout výzvu a utkat se o titul taneční královny. Avšak cesta k vysněnému vítězství se pro Lucii ukázala být trnitější, než by si kdo pomyslel. Nedávný nepříjemný incident na jevišti jí totiž způsobil vážné zdravotní komplikace, které nyní ohrožují její účast v soutěži.

Zdravotní problémy před začátkem StarDance

Přestože se Lucie Vondráčková několikrát v minulosti StarDance vyhýbala, letos se konečně rozhodla přijmout výzvu a zapojit se do této populární taneční soutěže.

Jenže Lucie se už před samotným začátkem tréninků potýkala s řadou zdravotních problémů. Trápily ji potíže s nohama a bolestivá záda, což Lucie přisuzovala náročnému kojení. Tyto zdravotní obtíže ji sužovaly již delší dobu a nyní se staly vážnou překážkou v její přípravě na StarDance.

Čtěte také: Když upadl do kómatu, matka mu šeptala, aby zemřel

View this post on Instagram

A post shared by Lucie Vondráčková (@lucievondrackovaofficial)

Nepříjemný incident na jevišti

Navíc Lucii nedávno postihla další nepříjemná zdravotní komplikace. Při jednom z divadelních představení ji totiž její kolega Jan Révai nešťastně kopl do žeber. Tato nešťastná událost se odehrála přímo na jevišti a Lucie se v tu chvíli skácela k zemi.

Když se to stalo, tak jsem se skácela k zemi na jevišti a říkala jsem si: tak a mám po StarDance,“ svěřila se Lucie pro server Aha!. Okamžitě zamířila do nemocnice, kde jí lékaři sdělili, že zranění bude bolet dlouho, ale že by to měla zvládnout.

Nečekané zjištění

Lékaři Lucii Vondráčkové sdělili, že poranění žeber je mnohem bolestivější, než kdyby je měla zlomené. To Lucii velmi překvapilo. Nyní potřebuje klid a čas na zotavení, což je pro ni ale velký problém, protože nemůže zrušit své pracovní závazky.

Bolí to ale ještě víc než zlomené žebro, což ji překvapilo. Potřebuje klidový režim, aby se mohla zotavit, ale bohužel si to teď nemůže dovolit,“ uvedl zdroj pro Aha!.

Plány na trénink s partnerem Lukášem Bartuňkem

Lucie Vondráčková měla původně začít trénovat na StarDance v srpnu společně se svým tanečním partnerem Lukášem Bartuňkem. Kvůli zranění ale budou muset zahájit přípravu možná o něco dříve, aby se Lucie stihla dostat do formy.

Náročné taneční výzvy

Lucii čeká na StarDance řada výzev. Musí zvládnout tančit na vysokých podpatcích, na které není vůbec zvyklá. Navíc ji čeká náročná fyzická příprava, protože její zdravotní stav je v tuto chvíli dost komplikovaný.

Pro zpěvačku chystá zvedačky, nebude to jednoduché. Lucie navíc bude muset tančit na podpatcích, ale není na nich zvyklá ani chodit. StarDance pro ni určitě bude výzvou,“ uvedl informátor pro Aha!.

Odhodlání

Přes všechny tyto zdravotní komplikace je Lucie plně odhodlaná na parketu StarDance podat co nejlepší výkon. Fanoušci ji budou zcela jistě podpoří a věří, že i přes tyto překážky dokáže uspět a vybojovat si vysněný titul taneční královny.

Zdroj: Zivot.org