Magická brána 8:8 se před námi otevírá 8. srpna – Vesmír otevírá dokořán své božské brány neuvěřitelným silám

Pustíme se z okovů veškeré bolesti, prožijeme opravdové uzdravení a hluboko v naší duši budeme hledat iskru, kterou potřebujeme, aby náš život byl lepší než kdy předtím. To kouzlo je v nás, jen musíme vědět, kde ho hledat.

8 duchovních znamení z vesmíru – Každé znamení má důležitou zprávu, pokud jí jen dokážeme vnímat!

„Když jsem se vrátil domů, našel jsem někoho, kdo mi zabral místo na příjezdové cestě – byl jsem naštvaný a kvůli tomu se mi zkazil celý víkend“

Žena, která byla před dvaceti lety odsouzena za zabití svých čtyř dětí, byla propuštěna z vězení.

Prožívala kruté zacházení od své matky, což ji přivedlo k tomu, že ze zoufalství zabil svou vlastní matku! 8. srpna je zvláštní den, kdy se vesmír otevírá k neuvěřitelným silám a dovoluje nám osvobodit se od břemen a jít vpřed v souladu s našimi srdci. Ty těžké časy máme za sebou, nyní nacházíme klid a mír a jdeme směrem, kterým nás vede náš život.

V nekonečném Vesmíru, kde se každým krokem skrývá zázrak a magie, objevuje se tajemný jev – magická brána 8.8, která se otevírá pouze 8. srpna a přináší s sebou energii nových začátků. Odvrátíme se od minulosti a začneme znovu. Toužíme po větším a můžeme si teď dovolit dosáhnout všeho, co si přejeme.

Otevření této magické brány je výjimečná událost. Původ a smysl této brány jsou zahaleny tajemstvím, ale říká se, že se objevuje na různých místech ve vesmíru, umožňujíc průchod mezi vzdálenými „nebeskými říšemi“.

Brána 8.8 nese význam duchovního probuzení. Otevření této magické brány může vést k hlubšímu uvědomění a probuzení naší duchovní stránky.

Vesmír nám nabízí čas na zamyšlení, meditaci a sebereflexi. Máme možnost spojit se s naším vnitřním já, nalákat kosmické energie a změnit naše životy. Tato jedinečná příležitost nám však dává jen 24 hodin.

Tímto duchovním posunem propojujeme naše záměry s kosmickými silami a umožňujeme tak hluboký osobní růst, jaký jsme dosud nezažili.

Ti z nás, kdo jsou otevření přijímání těchto energií, mohou nalez tón s vesmírem a naplnit své vnitřní touhy. Všechno se mění, všechno se transformuje.

Naše životy budou krásnější než kdy dříve a my dostaneme příležitost objevit skutečný smysl našeho bytí na této planetě a co nás opravdu naplňuje štěstím. Můžeme objevovat nové sny a učit se, za co stojí za to bojovat.

Rady, které vesmír má pro nás všechny: Pokračujme ve své cestě za poznáním vesmírných záhad s vědomím, že některé otázky zůstanou bez odpovědí. Pouze během hledání zázraků dokážeme opravdu ocenit kouzlo Vesmíru.

Zdroj: filantropikum.com